У Київраді упродовж 23-х років займаються фальшуваням законного Герба Києва! Час припинити самоуправство!
ГЕРБ КИЄВА: ПРАВДА Й ВИГАДКИ. 4. (продовження).
Початок тут.
Прапор міста. Вперше подається кольорова архівна копія його опису та зображення. Завдяки Олексію Янковському, який її відзняв. Знову йому дякуємо. До цього ходили лише чорно-білі відбитки. І то не всіх документів про прапор, зокрема їх зворотів.
Як з’явився прапор? Коли депутати ухвалювали 18.04.1995 рішення про герб, вони проголосували за 3-й пункт, що був сформульований так: «Доручити голові Київської міської Ради народних депутатів затвердити Положення про використання герба міста Києва».
На його виконання мною було видано від імені ради 2 розпорядження.
25.05.1995 №10-с «Про питання використання Герба міста Києва» (див тут), котрим, власне, і запроваджено (як один із засобів подання та використання герба Києва) прапор міста із зображенням Архангела Михаїла, затверджено його опис, схвалений попередньо Художньою радою і постійною комісією міськради з гуманітарних питань (головою цієї комісії Костянтин Матвієнко скріплено підписом і саме розпорядження, і опис з зображенням прапора, підготовлений Художньою радою, що можна побачити на скані).
Чому Художня рада? Бо вона за дорученням депутатів доопрацьовувала остаточний вигляд герба та його опис, і 12.05.1995 цей процес завершила. Докладніше про роль Художньої ради в наступній публікації. На цьому ж засіданні були ухвалені й рішення щодо вигляду й опису прапора.
А 10.07.1995 розпорядженням Київради № 13-с затверджено Положення про використання герба міста Києва (див. тут), до якого увійшли складовою частиною й пункти, що стосуються Прапора столиці.
У ньому, зокрема, визначено, що:
Прапор міста Києва піднімається:
- перед будинком Київської міської Ради народних депутатів та виконавчого комітету;
- на будинку, де проводиться сесія Київської міської Ради народних депутатів;
- на будинках районних у місті Києві Рад народних депутатів;а також встановлюється:
- в робочому кабінеті голови Ради;
- при проведенні переговорів та зустрічей за участю голови Ради або за його дорученням керівників Ради;
- на службовому автомобілі, де як офіційна особа знаходиться голова Київської міської Ради народних депутатів – прапорець розміром 15х30 см.

Урочиста процедура підйому прапора міста на щоглі перед будинком Київради відбулася 27.05.1995 одразу після того, як Герб Києва, освячений представниками всіх конфесій, установили на фасаді будинку мерії.
Ось відеозапис цієї події:

Отже розпорядження про Прапор Києва цілком правомочне, пройшло публічне обговорення на Художній раді міста, яка виступила колективним автором його зображення. Як й було домовлено з депутатами під час голосування рішення про герб, усі питання щодо підписання відповідних документів були узгоджені з профільною комісією, голова якої і скріпив їх своїм підписом.
А тепер просте таке запитання. Порівняйте це зображення прапора, що був затверджений в 1995 році, і те, яке фактично використовується перед будинком Київради, в залі засідань, в кабінетах міського голови та його заступників, на офіційних заходах. Воно звідки взялося?
Документи покажіть — №, дата, підпис. В архіві їх немає, в доступі також. Бо їх і не було в природі. Це все чисте самоуправство. Може час його припиняти?

Більше документів про Прапор і Герб тут
ДАЛІ БУДЕ...

Леонід Косаківський, перший Київський міський голова

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити