Минає 30 днів протесту на Банковій
Під Офісом Президента України учасники безстрокової акції протесту "Весна_на_граніті_2020” проти проросійської політики Зеленського презентують нову концепцію спротиву та анонсують створення руху.
Прес-конференція розпочнеться о 10.00, 13 квітня, за адресою: вул. Банкова, 11.
Вже 30-й день (рівно місяць) на граніті біля Офісу Президента України відбувається безстрокова акція протесту “Весна_на_граніті_2020” у складі 9-х людей, які, дотримуючись заходів безпеки карантину, не збираються кількістю понад 10 людей.

Акція почалася з одиночного протесту волонтерки-парамедика добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри” Yaryna Chornohuz, і нині є спільним надбанням військових добровольців та громадських активістів, які вважають що Україна потребує рішучих заходів і цінностей для припинення політики повернення України під вплив Росії під егідою Зеленського.
Основними вимогами акції є:
- Скасування домовленості в Мінську від 11 березня 2020,
- Відставка голови Офісу Президента України Андрія Єрмака за підпис під ганебним документом і притягнення його до кримінальної відповідальності за статтею 111 ККУ “Державна зрада”,
- Припинення відступу української армії під маскою так званого “розведення”,
- Звільнення корупціонера та кримінального авторитета Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ,
- Припинення репресій проти військових добровольців та звільнення незаконно арештованих по справі Шеремета.

За цей місяць до протестувальників не вийшов ніхто, окрім депутата слуги народу Тищенка, який хамив ініціаторці акції, та брата Андрія Єрмака -Дениса, який переконував, що політика брата правильна і просив в учасників номер телефону, у чому йому відмовили.

На карантинній прес-конференції на граніті учасники безстрокової акції закличуть людей виходити на протест проти Зеленського по закінченню карантину, поділяться власним баченням політичної ситуації, презентують власну концепцію спротиву під назвою “Самодостатній протест”, анонсують створення руху “Весна_на_граніті_2020”, розкажуть про його цілі, принципи, цінності та стратегію, про свої плани та найближчі онлайн-заходи.

У кінці прес-конференції учасники протесту продемонструють копії складених на них адмінпротоколів за антикоституційною репресивною постановою Кабміну № 211 і покажуть, що слід робити з подібними свавільними починаннями служби Авакова та створеними ними папірцями в демократичній країні.

За ці 30 днів свою підтримку безстроковій акції протесту “Весна_на_граніті” та її вимогам висловили відомі громадські діячі, ветерани російсько-української війни, інтелектуали, журналісти, митці, бійці з передової.
Серед них: Героїня Війни та народна депутатка Яна Зінкевич / Yana Zinkevych, видатна військова доброволиця Маруся Звіробій, депутатки двох опозиційних фракцій Соломія Бобровська та Софія Федина/ Sofiya Fedyna, відома доброволиця-снайперка, журналістка, офіцер Олена Білозерська, відомий дисидент Мирослав Маринович, засновники Рух Опору Капітуляції, режисери знімальної команди “Невидимого батальйону” Світлана Ліщинська(Sv.Mr) та Maksym Nakonechnyi, голова Всесвітньої координаційної ради українців Михайло Ратушний (Michael Ratushnyy), поет Василь Герасим’юк, поетка та госпітальєрка-парамедик Olena Herasymyuk, пен-клуб України, письменнники та філософи Volodymyr Yermolenko та Vakhtang Kebuladze, відомі журналісти та блогери Tetyana Ogarkova, Bohdan Kutiepov, Таня Микитенко, Anastasia Rozlucka, польські журналісти Paweł Bobołowicz таMonika Andruszewska, музиканти Сергій Фоменко та Анастасія Шевченко (Anastasiia Shevchenko), паралімпієць Олег Іваненко, художник, автор “Квантового стрибка Шевченка” Oleksandr Grekhov, який створив для Весни_на_граніті_2020 логотип, луцька художниця Irena Mykoliv, яка створює малюнки про історію протесту, активіст Назарій Кравченко, скульптор Арсен Пелюшок, а також багато інших.

Спікери прес-конференції_на_граніті:
Yaryna Chornohuz (“Яра”), доброволиця-парамедик медичного добровольчого батальйону “Госпітальєри” Української Добровольчої Армії 2019-2020.
Viktor Pylypenko (“Француз”), доброволець батальйону “Донбас” 2014-2016.
Роман Барвінок-Скрипаль (“Скрипаль”), музикант-скрипаль, доброволець Окремого Легкопіхотного Загону “Вольф” у складі Української Добровольчої Армії, 2016-2017.
Вікторія Заєнька, переселенка з окупованого Криму.
Ħanbir Anton, ЛГБТ-активіст, композитор.
Veronika Limina (“Тесла”), волонтерка, громадська активістка.
У зв'язку із заходами безпеки під час карантину буде вестися стрім на сторінку акції та, можливо, дистанційна трансляція
.
Контакти (у приватних повідомленнях можна отримати номери Ярини та Віктора).
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
#30доба_на_граніті

Інф. із сторінки у Facebook Всеукраїнського національного об'єднання "Український Майдан"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити