Олесь ГРИБ, громадський діяч, для ВН

Загальновідомо, що Верховна рада України є однією з трьох гілок  влади, покликана творити закони. Поділ влади на три  гілки – фундаментальне досягнення людства в боротьбі з авторитаризмом задля права громади і кожної людини зокрема. Але закони  поділяються на основні  - конституції -  які формуються  волею народу через Установчі  або  Національні  збори, і  похідні від них, які  ухвалюються  парламентами  на грунті основних. Як українське суспільство визначає взаємини  цих  двох категорій законодавства?
  Основний закон – Конституцію – можна порівняти із проектом побудови будинку,  який визначає стиль архітектури,  основні засоби будівництва  та взаємозв’язок конструкцій. Розробки деталей, їх конфігурацію і функціональне вирішення – ці  рішення виконуються  в руслі  основного проекту. Нікому, непевно, не заманеться  механічно змішувати проекти будівництва станції метро та  багатоповерхового будинку. Проте, подібне змішування при визначення проектування держави має  місце.
Якщо у затверджений проект  складної будови   постійно вносити  конструктивні зміни, споруда може  розвалитись. Конституція України  - основний проект державоустрою -  постійно зазнає вторгнення побічних сил, що намагаються конструктивно змінити основний проект, його фундаментальну основу, що загрожує  стабільності суспільства і держави.
Вихід один: Основний закон – Конституцію – мусить прийняти народ в особі  делегатів спеціальних Національних зборів.  Зрозуміло, що той, хто приймає Основний закон, той має право на його зміни.
Верховна рада, отримавши  з рук представників нації Основний документ,  продовжить його розробки парламентом.
Натомість  в Україні досить часто  лунає безапеляційне твердження  - «Верховна рада – вищий законодавчий орган країни!». Цим постулатом виправдовується прийняття Верховною радою Конституції та двадцятирічну побудову і перебудову  фундаменту будівлі держави, яка кожного разу зазнає струсів та  небезпечного хитання  в залежності від перемоги певних сил.
Поняття Основного і похідних від нього законів для авторів подібних тверджень не існує. Їх довго привчали до  неписаного закону -  всевладдя ЦК КПСС.   Інші форми державотворення для  них невідомі. Як не згадати крилате: «Верховна рада може все!»
Законодавчий корпус – верховні ради,  конгреси,  парламенти    будь якої країни -  є місцем постійної боротьби  правлячої  партії чи коаліції партій з опозицією, і ця боротьба є вічною, як вічними є умови життя суспільства, які змінюються і удосконалюються, а носії цих змін – політичні угрупування –  сприяють розвиткові продуктивних сил суспільства або гальмують їх у своїх інтересах. Доручати  силам протиборства забезпечувати стабільність Основного закону, значить  робити Конституцію заручницею  постійних змагань за владу.
За існуючим законодавством провідником  законодавчої влади  у «вищому законодавчому органі України» є угрупування, яке перемогло на виборах. Якщо  дозволити  йому  приймати  або змінювати Конституцію, то  буде те, що сьогодні вирує у Верховній раді: Конституцію – фундамент держави – підкопують, перекопують, перевертають, як заманеться переможцям. Останній «переможний» захід – скасування  політичної реформи і повернення суспільства на шість років назад, що перекреслює  шестирічне  життя країни і  штовхає її у вир безладдя, де важко відокремити  беззаконня від закону. У всякому разі, Європа розгублено мовчить, не відаючи, що прорікти. Зате в Україні торжествує згадане правило тоталітарної системи про «всевладдя» Верховної ради.  Можна з упевненістю сказати, що це – не остання зміна Основного закону – наступний переможець обов’язково запустить руки по лікоть у Конституцію з безумовними  намірами її «узаконити і поліпшити». Перманентні зміни Конституції і невпевненість –  єдиний вид стабільності  сучасного конституційного устрою України.
Але це не єдина причина, за якою парламенту не годиться приймати Конституцію. Якщо Верховна рада уособлює в собі  законодавчу гілку  вже діючої влади, то вона,  покликана  захищати  того, хто її породив -  владу певної формації. Якщо народ  обере , для прикладу, монархічну форму правління, то  парламент демократичної України не вправі  вирішувати  проблеми загального устрою держави на чолі з монархом, а якщо це допустити, то створена ним монархічна конституція  буде плутаною із слідами численних ознак демократії, що окрім хаосу, нічого не додасть. Це стосується в першу чергу Верховної ради Української  Радянської Соціалістичної Республіки  /УРСР/ -  структури окупаційного московсько-більшовицького режиму – яку ніхто не уповноважував   проголошувати «третю  незалежність» замість вже проголошеної  Центральною радою Української Народньої Республіки від 1918р.Тому і лукаве питання референдуму було визначено не як «Чи Ви бажаєте відновлення  незалежної України?», а для збереження прихованої влади злочинної компартії  запитання формувалось «Чи  підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». При чому Конституція  УРСР  проголошувалась чинною разом з її чинниками – комуністами.  Чи дивина,  що автори питання референдуму – виповзки із комуністичних структур –  «забули»  згадати про Акт  незалежності – 1У  Універсал ЦР? Можна собі уявити кількість інфарктів серед комуністів в разі відновлення «буржуазної» Центральної  ради, де, на відміну від сучасної олігархічної , т. б. буржуазної  Верховної ради  із захмарними зарплатами і пенсіями,  не було жодного капіталіста, а члени ЦР взагалі не отримували  жодних зарплат. Ось як буває, коли воля  народу  підміняється  чинною владою.
Конституція США починається основним положенням «Ми є народ». Це єдина формула, яка визначає, кому установлювати соціально – політичний устрій держави. Недарма Ленін так боявся і ненавидів ідею Установчих зборів, підміняючи їх кулеметами.
Безперечно, можна послатись на країни, де навіть президентів обирає парламент. Але чому б не пригадати досвід Франції, де кілька разів ухвалювались конституції виключно волею народу через конституційні збори?
 Абсолютного правила для всіх народів не існує. Тому Україна, де за наслідками 73-річної більшовицької окупації, не згадуючи вже «братньої» Росії із забороною української мови, мусить обирати свій шлях – шлях  формування Конституції Національними зборами із забороною Верховній раді торкатись будь-якої статті  Основного закону, що не дозволить антиукраїнським силам ламати  українську будівлю, підкладаючи під її фундамент проросійський «законодавчий» динаміт.

                 Олесь Гриб, голова Печерського районного у м. Києві 
                                    відділення ветеранів- державників 
                                    Всеукраїнського об’єднання ветеранів.


 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #5 soko1 13.06.2011 20:48
ЩЕПЛЕННЯ (ПРИВИВОЧНИЙ) ГЕНОЦИД ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ- СЛОВ*ЯН

УКРАЇНА ПОВТОРЮЄ ШЛЯХ ВЕЙМАРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ 30 РОКІВ 20 СТ. ЇХ МОСОВИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ , ЗЛОЧИННИМ РЕЙДЕРСТВОМ ,ПРОДАЖНІСТЮ ЧИНОВНИКІВ , ПАРАЗИТИЗМОМ І РОЗБЕЩЕНІСТЮ
" МАСОНСЬКОЇ ЕЛІТИ" СПЕЦІАЛЬНИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ У КЕРІВНІ СТРУКТУРИ ВСІХ РІВНІВ , ДЕГЕНЕРАТІВ , ЗБОЧЕНЦІВ , ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ І ОСІБ " НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ".
ТОДІ ПРИЙШОВ АДОЛЬФ ГІТЛЕР.
В ЧИЛІ ПРИЙШОВ АУГУСТО ПІНОЧЕТ.
В ГРЕЦІЇ ПРИЙШЛИ ПОЛКОВНИКИ
ХТО ПРИЙДЕ В УКРАЇНІ ??????????.
ЗА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ; МАЗЕПУ-АДОЛЬФА-ДЖУГАШВІЛІ-ПІНОЧЕТА-ЛУКАШЕНКО В ОДНІЙ ОСОБІ-В КРАЩИХ НАЦІОНАЛЬНИХ- КУЛЬТУРНИХ-ІСТОРИЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ТРАДИЦІЯХ/

Вакцини існують трохи більше двухсот років,і весь цей час не стихають суперечки
про їх ефективність щодо примінення.При тому в нашій країні склались злочинні традиції вакцинувати “всіх підряд,через зручності з організаційної точки зору” що приводить до плачевних результатів? Коли до 90% дітей захворівших дифтерією знаходяться “правильно і своєчасно” привитими.
Туберкульоз теж не хоче “знищуватись” не дивлячись на протизаконну медичну допомогу, що надається в роддомах нашим дітям обманом БЦЖ-вакцини в перші дні життя. Особливі хвилювання викликають ті факти, що свідчать про проведення на наших дітях “широкомаштабни х випробовувань безпеки” нових вакцин під пристойною пропозицією “календарних щеплень”. І Україна посіла перше місце у світі по активній формі туберкульозу. Мої прогнози 1989-1993рр.
І на сьогодні , в Росії проводять прививки під виглядом профілактики , як будто би для попередження раку грудей, та матки.
Україна на черзі за цими прививками . . Прививки двох видів;
1. Так от, перша прививка буде являтись обов*язковою в школах, наукових закладах, роботах,- дівчатка ,та жінки з 10 до 30 років/
Ці прививки співпадають з прививками якими стерилізували дівчаток, та жінок дітородного віку,- Мексики , Нікарагуа , Іраку і так далі.
Дія на організм; Створення в організмі постійної так названої “хибної вагітності”
і відторгнення плоду на 3-4 місяці вагітності. Крім прямої дії, дана прививка має велику психологічну дію, так як багаточисельні викидиші на пізніх строках вагітності створюють панічний страх перед самою можливість вагітності.
2. Прививки розраховані на жінок старше 40 років
Імуноглобулін людини, та препарати ГМО
Вплив на організм ; Різке збудження імунітету з допомогою введеного “ молодого” імунітету , з наступним, на протязі 2-5 років різким його зниженням ( без підпитки “молодого імунітету”) до нуля , то єсть , не можливістю організму протистояти інфекціям. ( СНІД) . Україна знову посіла перше місце в Європі по захворюваності на СНІД.
ЗНАЙ!!! ПО ЗАКОНУ НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА ПРОВОДИТИ ВАКЦИНАЦІЮ
ДІТЕЙ, ТА ДОРОСЛИХ НАСИЛЬНО!!!!!!! !
Батьки повинні знати , що практично після усіх прививок мозок дитини зазнає пошкодження. В 1993 році вперше в Україні зафіксофано дегенерацію нейрогенома еволюційно стабільної структури, яка контролює інтелект людини, тобто мозок. Що слідує за цим,-інтелектуальне виродження нації. Що ми будемо пожинати на початку третього тисячоліття-і буде продовжуватись при повній підтримці народу
Прививки-це ще й інструмент, який виконує дві функції. По-перше,пропускаю чи дітей через прививки, приховано скоротити населення України до-5млн., та Росії -до 15 млн. до рівня запланованого світовою закулісою.
І не тільки України і Росії- а і всієї планети.
До 2025-2030 років в Україні залишити 22-26 млн. населення. До 2045-50 років до 5 млн. рабів. Читайте мої наукові роботи , та прогнози 1989-1993 років,- до 2050 років.
Друга функція-ослабити роботу мозгового апарату,коли людина буде не в змозі мислити самостійно.Тобто виростити нове покоління людино-тварин. Які тупо повинуються своїм хазяям,- бездумних, бездушних, покірних рабів. Таких людей легко зомбувати ; управляти ними як заманеться катам Українського ,та Російського народу- синам диявола.Тому то й іде стравлення українців, та росіян,-таким чином відволікаючи від страшних проблем двох братніх народів.Іще одне,-використовувати Росіян ,та російськомовних громадян в ролі жандармів проти поневолених народів .- своїх націй.
Прививки які мають інородні протеїни, будучи вприснуті в кров, міняють структуру генів людини. Звідси привиті отримують відхилення в психіці, які проявляються в різних формах,та різних періодах життя людини , коли відкривається з віком шизофренія, та інші види захворювань які проявляються через 5-40 років після прививки.
Так в 50 роки в США були проведені щеплення найбідніших верств населення від поліомеліту, дослідники виявили потужний імуноподавлювач ; вірус СВ-40 . Десятки міліонів американців які отримали ці прививки з цією страшною добавкою вже померли. Саме в ракових пухлинах мозку була виявлена добавка вірусу раку СВ-40. Також вона була виявлена у хворих на білокрів*я. Так от , вдумайтесь, чому по радіо, телебаченню в маршрутках.- народ волає про допомогу своїм маленьким діткам , хворим на різні види онкологічних захворювань. Коли ж ці маленькі створіння отримали ці страшні недуги?
Так проводячи експерименти на живих людях, впевнених в тому ,що без прививок вони загинуть від холери,чуми,пол іомеліту чи іншої напасти, яку їм обов*язково приправлять в будь які медичні препарати, прививки, чи продукти харчування, парфюмерію і так далі. Таким чином ,комбінатори відпрацьовують схеми мозгового підкорення сатаністам великих мас народу. Мало кому приходить в голову,що прививки-це ще і спосіб прихованої ліквідації сотень міліонів людей, які є зайвою частиною людства , яка перегружає планету. За нашими прогнозами вакцини, медичні препарати, які поставляються, та будуть поставлятись в Україну і які є рекомбінантними генно-інженерними вакцинами, мають ряд отруйних речовин-консервантів; солі ртуті, гідроокис алюмінію, полісорбентів та інше. Що ще заховають генні інженери у вакцини ? Добре відомо що можна підселити туди ген будь якого онкологічного захворювання, чи ген будь якого іншого захворювання.
І не тільки у прививки. Уже розроблені прививки в каплях, захворювання очей, серця, печінки і так далі. При тому, що поставщиками цих вакцин є формацевтичні фірми іноземних держав, приватні фірми, які за прибутки готові виробляти ,та постачати любий непотріб.
Тому ми звертаємось до всіх людей,-офіцерів, прапорщиків, мічманів, сержантів і старшин, рядових,-АРМІЇ ,МВС ,СБУ ,та всіх силовиків, у вас також є дружини ,діти , внуки , правнуки.
Нас рішили знищити і це вже не жарт. Ваших дітей будуть вбивати разом з нашими.
Тому у вас є вибір; або допомогати вижити своєму народові. або купувати гробики своїм дітям,внукам.правнукам-------------------------------------------------------------------
СПАСІТЬ СВОЇ ,ТА НАШІ ЖИТТЯ.
Фонд Рокфелера виділяє міліарди доларів на розробки в напрямку винищення зайвої частини населення (слов*ян), натомість отримає життевий простір України ,та Росії---------------------------------------------------------------------------------------------
Читайте; www . rusprav.org сайт моїх російських колег
www. personal-plus.net форум статті = soko1
ДУМАЙ УКРАЇНЕЦЬ З РОСІЯНИНОМ , КИНЬТЕ ЧВАРИ, ВАШІ ВОРОГИ,-
СХОДНЯКИ ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ УКРАЇНИ ТА РОСІЇ .
1989- 2010 років.

Директор МП ( ВІЗИР ) наукового центру(СТРАТЕГІ ЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ-АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ) моя адс. Віценко В.П.

Передавайте мої статті в інтернеті друкуйте та розповсюджуйте їх/
Вимагайте моїх виступів по телебаченню та радіо БЕЗФІНАНСОВІ ПРОЕКТИ;
ЕКОЛОГІЯ – ЕКОНОМІКА- С/Г- АРМІЯ ТА ОЗБРОЄННЯ та інше /
З ПОВАГОЮ ДО ВАС СЛОВ*ЯНИ , ВАШ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
Цитувати
 
 
0 #4 soko1 13.06.2011 20:46
МОЯ АДРЕСА -
Цитувати
 
 
0 #3 soko1 13.06.2011 20:45
Я ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
КОНКРЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ/
ВСІ НА ВИБОРИ-ГОЛОСУВАТИ ЗА НАС ОФІЦЕРІВ АРМІЇ/
ДЕГОЛЬ-ФРАНЦІЯ
ЙОСИП БРОЗ ТІТО-ЮГОСЛАВІЯ
ПІНОЧЕТ-ЧИЛІ
ГРЕЦІЯ-ПОЛКОВНИКИ
ДУМАЮ ДОСИТЬ
ЧИТАЙТЕ МОЇ СТАТТІ-ТІЛЬКИ ДУМАЮЧИ;
Цитувати
 
 
0 #2 soko1 13.06.2011 20:40
УКРАЇНА ПОВТОРЮЄ ШЛЯХ ВЕЙМАРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ 30 РОКІВ 20 СТ. ЇХ МОСОВИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ , ЗЛОЧИННИМ РЕЙДЕРСТВОМ ,ПРОДАЖНІСТЮ ЧИНОВНИКІВ , ПАРАЗИТИЗМОМ І РОЗБЕЩЕНІСТЮ
" МАСОНСЬКОЇ ЕЛІТИ" СПЕЦІАЛЬНИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ У КЕРІВНІ СТРУКТУРИ ВСІХ РІВНІВ , ДЕГЕНЕРАТІВ , ЗБОЧЕНЦІВ , ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ І ОСІБ " НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ".
ТОДІ ПРИЙШОВ АДОЛЬФ ГІТЛЕР.
В ЧИЛІ ПРИЙШОВ АУГУСТО ПІНОЧЕТ.
В ГРЕЦІЇ ПРИЙШЛИ ПОЛКОВНИКИ
ХТО ПРИЙДЕ В УКРАЇНІ ??????????.
ЗА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ; МАЗЕПУ-АДОЛЬФА-ДЖУГАШВІЛІ-ПІНОЧЕТА-ЛУКАШЕНКО В ОДНІЙ ОСОБІ-В КРАЩИХ НАЦІОНАЛЬНИХ- КУЛЬТУРНИХ-ІСТОРИЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ТРАДИЦІЯХ/
Цитувати
 
 
0 #1 Воля народу 01.11.2010 14:25
Просимо відвідувачів порталу взяти участь у дискусії з пілнятої проблеми
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити