Він різко заявив, що йому не потрібні регалії і зірки, оскільки для деяких він і без них є героєм
Український боксер Олександр Усик відмовився від запропонованого йому звання Героя України прем'єр-міністром країни Володимиром Гройсманом.
За словами спортсмена, йому не потрібно зірки або якісь регалії, адже для свого народу і для певного кола він уже є героєм.
"Не треба мені нічого давати, просто не заважайте мені йти тим шляхом, по якому я йду. Не заважайте - це найкраще, що ви можете зробити", - передає "Комсомольська правда" слова Усика.
 
Нагадаємо, раніше український боксер переміг росіянина Мурата Гассіева, ставши абсолютним чемпіоном світу, і завоював Кубок Мохаммеда Алі. Після рішення суддів, яке принесло спортсмену лаври і успіх, прем'єр України Володимир Гройсман заявив про намір запропонувати президенту Петру Порошенко присвоїти Олександру Усику звання Героя України, підкресливши, що історичною перемогою боксер довів міць і силу українців.
 
Також перший тренер Олександра Усика розповів "Комсомолці" про те, що з самого початку не хотів брати його в секцію з боксу, оскільки майбутній чемпіон був занадто хворобливий і вже дорослий.

Інф.: kp.ru
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити