Патріарх російської церкви зустрінеться з Варфоломієм, щоб обговорити "проблеми" щодо надання автокефалії Українській Церкві
Не зважаючи на свару, предстоятель РПЦ спробує наприкінці серпня зустрітися з Константинопольським патріархом Варфоломієм. Треба думати, що московська делегація повезе до Царгороду чималі валізи з коштами та погрозами.

Як повідомляє грецьке церковне видання Vima Orthodoxias, патріарх Росії зустрінеться з Варфоломієм, щоб обговорити "проблеми" щодо надання автокефалії українській церкві. При цьому наголошується, що відносини між церквами зараз "важкі" через Україну, і поки не зрозуміло, чи вдасться їм досягти будь-якої домовленості, зазначають "Патріоти України".

28 липня заступник голови Адміністрації президента Ростислав Павленко розповів, що історичне рішення для України вже прийнято і українська влада розраховує на проголошення історичної події найближчим часом.

У свою чергу предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет заявив, що Священний Синод прийме рішення про створення в Україні єдиної помісної церкви в кінці серпня або у вересні. Таку інформацію наводять і інші джерела з церковних та політичних кіл України.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Бандерівець 05.08.2018 14:56
Неправильно називаєте: гундяєв, кацапський фсбешний поп включив режим підгорання кацапського пердака, на якому розраховує долетіти до Константинополя .
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити