У цієї влади вороги України навіть не поставлені на облік! - Володимир Пилипчук
Якби мені сказали, що у влади будь-якої держави світу зовсім немає транспондера - системи ідентифікації "свій-чужий" я б не повірив.
А Україна – виняток? Тобто, сьогодні будь-який ворог може числитися в друзях-патріотах, типу "бо він був з нами (серед нас) на Майдані" і не важливо з якої сторони барикад. А патріоти, в т.ч загиблі і поранені (чи їх сім'ї) мають оббивати лоби об пороги і доказувати, що вони воювали за Україну, а не проти неї...

Можна було б звернути все на одного "офірного козла" (цапа-відбувайла, - Ред.) - мовляв, Луценко обкакався досить ріденько... бо він Генпрокурор і був учасником Майдану і такі речі (хто чим займався на Майдані) мав би знати на зубок, бо  інакше - який із нього в чорта Генрокурор!?.
Але "Це" - залізний і безспірний доказ того, що вся центральна влада в Україні АНТИУКРАЇНСЬКА і промосковська!!
У неї вороги України навіть не поставлені на облік! Тобто обліку ворожих організацій, що діють в Україні в неї НЕМАЄ! Бо Москва заборонила, а сама влада вважає їх своїми - "Вони ж з нами були на Майдані" І повторював це не лише Луцик, а практично вся верхівка...,

І НІХТО, ні КГБ (сбу), ні Соколи Авакова, ні ГПУ, ні її працівники не "поправили весь гнилий "владний бомонд", що ворогів України виставляти патріотами - то політичний ляп, бо це ж справжні відверті вороги, сепаратисти, п'ята колона кремля... А чому? - Не поправили, бо вони всі за одно, для них наші вороги - то їхня  рідня!

Бо система вбивств патріотів, їх звинувачень у неіснуючих гріхах, засудження патріотів по замовних справах працює справно, ще з часів КГБ срср, бо була чітко підтримана всіма попередніми владами і президентами відновленої України.. Тобто нинішня правоохоронна система- знаряддя нищення України, її патріотів, а заодно і тих, хто просто попаде під руку (Ти віноват лішь в том, что хочєтся мнє кушать...)

Розкрутили черговий ляп влади «…  він був з нами (серед нас) на Майдані» журналісти і учасники Майдану, або просто - патріоти....
Хто ж тоді керівники спецслужб і керівники гілок влади, як не дебіли, як не запроданці?

От тепер, не лише в Українців, але і у всього світу є відповідь на запитання:- а чому не притягнуті до відповідальності розстрільники Майдану, чому випущені з України злочинці-Риги, чому вони зняті з розшуку Інтерполом, чому не конфісковане їх майно (хоча б те, що в Україні).
Чому не розв'язаний комплекс проблем на фронті, в економіці, з тарифами, з газом, з банкрутством банків, знеціненням валюти, заборгованості по зарплаті, чому не лікують скалічених, чому сім'ї загиблих мають оббивати пороги чинуш, чому антиукраїнські чинуші отримують незаслужений статус учасників АТО і ін. А найголовніше - ЧОМУ ВСЕ ЦЕ НЕ РОЗСЛІДУЄТЬСЯ?,
Потрібен новий виток зміни ВСІХ гілок влади. І міняти їх до тих пір, доки не вимиються з неї дебіли, запроданці, посіпаки кремля!!!

Володимир Пилипчук, політик, нардеп кількох скликань, академік, професор,
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #3 Varnak 01.08.2016 10:33
Де були ці всьопропальщики 5 років тому, коли затурканий кремлівськими політтехнологам и і тутешними мудрагелями лохторат розміняв першого і, схоже, останнього українського президента на двох путінських шестьорок (див. Вибори 2010. Підсумки та коментарі - http://varnak.16mb.com/agony.html), а потім влаштовували страсті по одній з них, що пролетіла на виборах, як фанера над Парижем, та цькували "противсіхів". В результаті отримали розруху і війну. Нині ж замість покаятися за свою безвідповідальн ість і організувати розбірку польотів (див., також: Юрій Бадзьо. Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу - http://varnak.16mb.com/Yurij_Badzio.html ) проливають крокодилячі сльози.
Цитувати
 
 
0 #2 Varnak 01.08.2016 08:54
Вся власть от Бога? – врёшь, седой Талмуд –
Она - народной хари отраженье,
И про народ – красиво в книжках врут,
Что, мол, хранит секрет он возвышенья.

Народа нет – убит давно народ,
НКВД добит, Голодомором,
Сорняк донецкий на кладбище прёт -
Земля покрыта собачёвским сором.

Глаза слепы, раз Бога нет в душе –
Трусливым жлобством души их набиты,
Быдлоэлита – слепок и клише -
Из грязи князи срутся у корыта.

Ничтожный раб, завидуя «князьям»,
Наверх взобравшись и костей нажравшись,
Других рабов ногами давит сам,
Клещом к кормушке властной присосавшись.

Нет, не от Бога – всплывшее говно,
Тщеславной пены в проруби круженье,
Народа нет – убит народ давно -
Власть - холуёв безродных отраженье.

Семён Битый. Собачёвские
15 декабря 2010
http://www.mediaport.ua/sobachyovskie
Цитувати
 
 
+2 #1 Олег 31.07.2016 17:12
Больше не станет-некуда уже больше.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити