Сергій Висоцький, політик: Головнокомандувача у нас немає.
У нас є Зеленський, який підігрує Путіну

Верховний Головнокомандувач подзвонив Путіну та попросив, аби він вплинув на "другу сторону", задля того, щоби не було обстрілів.
Верховний Головнокомандувач тим самим підіграв Путіну. Тому що без відома Путіна з окупованих територій не відбувається жодних активних дій.
Верховний Головнокомандувач повен був би зрозуміти, що такими заявами він знімає відповідальність за війну з Кремля та власними руками легітимізує московську гру за статус Путіна в якості посередника при перемовинах. Тоді як ми всі п'ять років доводили усьому світові, що Росія - сторона конфлікту.
Верховний Головнокомандувач повинен був би знати, що саме такі ідіотські заяви можуть стати каталізатором для зняття санкцій з Росії.
Верховний Головнокомандувач замість скакання по «Лігах сміху» мав би вивчити досвід Молдови та війни у Придністров’ї. Де Кремль, який був учасником конфлікта, домігся для себе статусу посередника та миротворця. Окуповані території при цьому чомусь не були звільнені, а ось міцні впливи на країну, маніпулюючи придністровським порядком денним, Москва зберігає десятиріччями.
Верховний Головнокомандувач повинен був бути більш рішучим та жорстким у питаннях протидії ворогу. Принаймні не менш рішучим, аніж у питаннях посилання на х... районних чиновників.
Все це повинен був би розуміти та робити Верховний Головнокомандувач.
Але в нас його немає. В нас є Зеленський. Людина, яка, я вже певен на 100%, закінчить свою беззмістовну каденцію ганьбою. Бо такому президентові - тільки ганьба!

Сергій Висоцький, нардеп попереднього скликання ВР
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити