Таке вітання, в таких умовах може здійснити лише жалюгідна Бутафорія на президента, - Володимир Пилипчук, політик, науковець, громадський діяч
Патріотичний президент моєї Батьківщини ніколи і нізащо не став би вітати з Новим роком варварського президента дикої Орди, який люто ненавидить Україну, її етнос, культуру, мову, її історію, її національних Героїв, її патріотів!
Того, хто здійснив віроломну агресію проти моєї країни, хто підло вкрав одну її частину і знищив іншу, вбив і покалічив десятки тисяч українців!!!
Бо таке вітання, в таких умовах може здійснити лише жалюгідна Бутафорія на президента... Або Клоун, або Блазень, або Юродивий, або Зрадник!

Актор вдало зіграв роль використаного преЗЕрватива!

- Після привітання ЗЕлепухою Путіна, той знову "привітав" Україну черговими обстрілами.

- Якщо ЗЕлепуха у свої 42 роки не здатний і досі зрозуміти, що вітати ворога, який регулярно і навмисно вбиває твою рідню - то є БЛЮЗНІРСТВО. Або це означає, що український народ НЕ Є для нього ріднею. Третього не дано.

- Але, незалежно від того, яке з цих визначень більш відповідає дійсності, він має (як і обіцяв) подати у відставку за власною ініціативою! Інакше - його очікує Майдан!

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України кількох скликань, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити