Заважає досягненню миру: у Зеленського пояснили, чому не звинувачують росіян у злочинах на Донбасі
Війна на Донбасі триває, а росіяни продовжують вбивати українських військовослужбовців та цивільних. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав причину відсутності різких висловлювань щодо дій загарбників.
Звинувачення росіян у "всіх наших нещастях" не дозволяє рятувати життя українців на передовій. Про це стало відомо 9 жовтня після виступу політика у Chatham House в Лондоні.

Чиновник зазначив, що варто рішуче діяти щодо урегулювання конфлікту на Донбасі. Кроки, які не допоможуть це зробити, здійснювати не потрібно, оскільки різкі рішення не здатні зберегти життя наших солдат. Він пояснив, що обережність та врівноваженість дозволять просунути інтереси України на міжнародній арені та знизити напругу: "Все це робиться для того, щоб рятувати життя наших людей".

Раніше ASPI news повідомляло, що представники влади США вимагали від Російської Федерації деокупації Криму і Донбасу, а також звільнення українських в'язнів. Також в українському уряді назвали мінімальний термін повної реінтеграції окупованої Росією частини Донецької та Луганської областей.

Інф.: aspi.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити