Сьогодні Янукович "стахановськими" темпами втрачає рейтинг, причому робить це набагато швидше, ніж навіть Ющенко 
Про це заявляє нардеп від ВО "Свобода" Андрій Мохник. Свободівець припустив, що Віктор Янукович може і не потрапити у другий тур виборів, тому що вже зараз втрачає довіру населення. Він розповів, що плани на президентські вибори "Свобода" обговорюватиме зі союзниками, але зараз це робити зарано.
"Ці питання (про вибори Президента України - ред.) є передчасними, маніпулятивними і відволікають увагу від того, що президентських виборів як таких може й не бути", - розповів представник "Свободи" Андрій Мохник в інтерв'ю "Главкому".

 На його думку, на політичний порядок денний сильно впливатиме соціально-економічна ситуація, бо вже сьогодні настрої в суспільстві настільки вибухові, що визначений порядок денний може бути просто зірвано.

 "Може бути достроково припинено повноваження парламенту, Янукович може піти у відставку - це залежить від того, наскільки численна армія людей вийде на вулицю з протестом. Комбінацій багато, і говорити про плани на 2015 рік, коли буквально валиться хата, нерозумно", - пояснив свободівець.

 "Звісно, "Свобода" зі союзниками обговорюватиме можливу конфігурацію на президентські вибори. Враховуючи, що є другий тур, можна вибудовувати стратегію в залежності від того, яка буде ситуація на момент початку президентських виборів. Бо єдиний кандидат - це теж серйозна загроза. Його можуть зняти, якимось чином прибрати, зокрема, фізично", - додав Мохник.

 Крім того, у відповідях на запитання свободівець припустив, що Віктор Янукович може і не потрапити у другий тур виборів, тому що вже зараз втрачає довіру населення.

 "Сьогодні Янукович "стахановськими" темпами втрачає рейтинг, причому робить це набагато швидше, ніж навіть Ющенко", - наголосив Андрій Мохник.

Нагадаємо, представники опозиційних партій неохоче говорять про стратегію своїх дій, але нагадують – інструменти політичного тиску у них є.  

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити