Звідки ростуть ноги всіх наших рукотворних поразок? - Володимир Пилипчук
Відомий політик, економіст, громадський діяч, публіцист Володимир Пилипчук різко розкритикував дії глави держави:
"Дивні діла твої, Порошенко (як для нормального президента європейської держави)!!!
Згідно з міжнародними санкціями, авіакомпанії світу, які здійснюють авіарейси в Крим - піддаються штрафам і їх літакам забороняють здійснювати авіарейси в Європу і США...
Лише одна Україна не штрафує російські авіакомпанії, які щоденно здійснюють біля ста рейсів e Крим...
Більше того, літаки цих же російських авіакомпаній безперешкодно здійснюють авіарейси і в аеропорти континентальної України.
І ніхто їх не штрафує, не забороняє здійснювати польоти в УКРАЇНУ, не судить і не арештовує самих літаків...
Дивно, правда?
І взагалі - ФАНТАСТИКОЮ є те, що Липецька фабрика РОШЕН, вільно і впевнено виграє в судах Росії справи проти самої Росії і російської влади? (нещодавнє зняття арешту з активів Липецької РОШЕН) Але, при цьому,"команда Порошенка" ніяк не може виграти в російських судах справ проти Савченко і Сєнцова?
Що це - новітній таємний протокол до пакту Молотова-Ріббентропа, що укладений між Путіним і Порошенком по здачі України та її інтересів? Порошенко - агент москви? А чи не звідси ростуть ноги всіх наших рукотворних поразок як  в військовій так і в соціальній, банківській, правовій, економічній і міжнародних сферах?"

Володимир Пилипчук, політик, економіст, професор, громадський діяч,
для порталу Воля народу

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #6 volodimir 17.08.2015 22:08
Військовий стан буде введений проти кого? Проти : бандитів?, проти терористів, ополченців, ДНРовців, ЛНРовців, російських військ, невідомих окупантів? Проти кого введений буде військовий стан? Проти внутрішніх терористів? Чи проти Російської федерації? Чи більше всього, буде введений військовий стан проти патріотів України?.
Цитувати
 
 
+7 #5 Петролеон 17.08.2015 14:48
Повністю згоден.А що робити,коли наш народ 20 років обирає зрадників,мафію ,злодіїв і якби вибори сьогодні, то теж обрали б таких самих.
Цитувати
 
 
+2 #4 123 17.08.2015 14:13
лор гарно підлизнув.
Цитувати
 
 
-7 #3 ЛОР 17.08.2015 14:09
Що ж так всі критикувати навчились.А країні час змін,може досить вершити Україну в газетах та на диванах.І відстаньте від Ліпецької фабрики!! В державі війна і не хід парад образ Президента.
Цитувати
 
 
+7 #2 нана 17.08.2015 14:08
бачили очі, що купували, тепер їжти поки не повилазять
Цитувати
 
 
+9 #1 Don 17.08.2015 13:48
Прикро за державу...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити