Деякі з фігурантів продовжують працювати в керівництві силових структур
А на аудіозаписах можна почути ознаки посадових злочинів, включаючи підробку документів.
Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури України опублікував записи прослуханих в 2016 році телефонних розмов фігурантів справ по злочинах силовиків під час масових акцій протестів в Києві взимку 2013-2014 років. Про це йдеться на сайті Тексти, передають "Патріоти України".

Деякі з фігурантів продовжують працювати в керівництві силових структур, а на аудіозаписах можна почути ознаки посадових злочинів, включаючи підробку документів, говориться в матеріалі.

Перший запис - розмова Володимира Гриняка, підозрюваного в координації штурму Майдану 18 лютого 2014 року і ряді інших справ, з Ігорем Бабичем - новим підозрюваним у цьому провадженні.

Гриняк давав вказівку Бабичу підробити документи і запевняв, що на них розпишуться інші люди.

На записі звучить прізвище Юрія Аллерова - керівника Нацгвардії, якому Гриняк розпоряджається видати дозвіл на продаж зброї, яка після купівлі не була зареєстрована. Володимир Гриняк під час Майдану був заступником керівника Департаменту громадської безпеки МВС, а Бабич - його підлеглим.

Зараз Гриняк працює в Управлінні громадської безпеки Нацгвардії. Бабич керує Департаментом превентивної діяльності Національної поліції, зокрема завідує дозволами на зброю. На другому аудіо Гриняк розповідає невідомому, що йде забирати дозвіл для Мусієнка, керівника управління з питань реформування СБУ. За процедурою, Мусієнко повинен забирати свій дозвіл сам, замість нього могла забрати тільки особа, що має нотаріально завірене доручення, якого у Гриняка не було.

На третьому аудіо Гриняк домовляється з керівником Служби зовнішньої розвідки Віктором Гвоздем, що передасть останньому дозвіл на зброю, яку той має на руках, очевидно, без чинного дозволу.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити