Перший віцеспікер парламенту пояснив мету законопроєкту Зеленського
Введення в Україні подвійного громадянства об'єднає її громадян, які перебувають за кордоном, заявив перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи відповідний законопроєкт президента Володимира Зеленського.
"Інститут громадянства в усьому світі давно десакралізований. Є країни, які дають громадянство за інвестиції. 86 країн мають подвійне громадянство. Ми хочемо об'єднати 65 млн українців, які розкидані по всьому світу. Але ми повинні розуміти цілу низку нюансів, які дають можливості для зловживань, у тому числі знаючи, що у нас війна. Важливо створити запобіжники", - сказав віцеспікер, передає "Дзеркало тижня" з посиланням на УНІАН.

Також Стефанчук пояснив, що саме бажанням опрацювати питання і викликана затримка з ухвалення закону.

"Цілі та принципи подвійного громадянства чітко розписані. Ми зацікавлені не стільки в тому, щоб роздавати українське громадянство, скільки в тому, щоб дати можливість етнічним українцям, які виїхали, які мають родинні зв'язки з Україною, де б вони не жили, відчути себе українцем і громадянином. Це для нас дуже важлива місія, і створити саме такий законодавчий механізм - це питання номер один сьогодні", - сказав він.

Нагадаємо: Згідно із статтею 4 Конституції "в Україні існує єдине громадянство", - ВН).

За інф. dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити