ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)





PostHeaderIcon Політика

Наливайченко проанкетував агітаторів Митного союзу

Дев’ять простих запитань, або Анкета для агітаторів Митного союзу
Політикам, які агітують за Митний союз, варто спробувати відповісти на дев’ять доволі простих запитань. Тим, хто не має відповідей на ці запитання, не варто навіть вступати в дискусію про Митний союз. Політики, які не розуміють, що йде на користь людям, є безвідповідальними. А безвідповідальність – перша візитівка корупціонера, - стверджує на Радіо Свобода Валентин Наливайченко (нардеп від фракції УДАР).
 

Янукович поводить себе як особа, що опинилася поза Конституцією, - Олег Соскін

Президент порушує Конституцію безоглядно, відкрито
"Янукович 6 червня 2013 року повинен був виступити перед Верховною Радою зі щорічним посланням. Але замість цього він поїхав до Сербії, а у Верховну Раду відправив своє послання у письмовому вигляді на 576 сторінках.
Те, що Янукович відмовляється виступати перед Верховною Радою зі щорічним посланням – це безпрецедентна подія, можна сказати, що він почав відкриту війну з Верховною Радою, в тому числі і зі своєю Партією регіонів, тому що це повна зневага , презирство навіть до своїх партійців", - вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.
Олег Соскін:
Отже, Янукович, як виглядає, поводить себе, як особа, що опинилася поза Конституцією, він її порушує безоглядно, відкрито.
 

Янукович принижує законодавчий орган, - політолог

Президент не ходить до Верховної Ради і демонструє свою зневагу
Опозиція блокує трибуну у Верховній Раді, бо хоче запобігти призначенню виборів у Києві на серпень. Про це сказав політолог Олександр Палій.
"У блокуванні трибуни є сенс. Адже президент не ходить до Верховної ради і демонструє свою зневагу, принижує законодавчий орган. Президент не хоче скандалів, не готовий до гострих запитань. Його готувати до цього дуже важко. Крім того він, очевидно, боїться якихось експромтів. Також він не знає про що говорити із журналістами", - сказав політолог.
 

Ворогами преси стали відомі журналісти

Головним "ворогом преси" за версією Незалежної медіа-профспілка України та Інституту масової інформації став прем'єр-міністр України Микола Азаров. До цьогорічного рейтингу потрапили медійники: екс-генеральний директор каналу ТВі і чинний народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький (йому закидають знищення репутації ТВі), а також генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко (йому закидають дискредитацію УНІАН), - повідомляє "Українська правда".
 

Регіонали і комуністи - на сторожі офшорних схем, бо мають рахунки на Кіпрі

Парламентська більшість не підтримала проектів законів про денонсацію угоди з Кіпром щодо уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, внесених депутатами від "Батьківщини" Володимиром Яворівським, та від УДАРу Віктором Пинзеником. Регіонали та комуністи не проголосували "за" через те, мовляв, що автори порушили визначену законом процедуру підготовки таких документів. Водночас в опозиції відмову більшості пояснюють особистими інтересами провладних депутатів, які послуговуються офшорними схемами, - йдеться у статті на Радіо Свобода.
 

Конституційний суд порушив засадничі конституційні права громадян, - суддя КС Віктор Шишкін

Віктор Шишкін: Суд підірвав основи конституційного ладу
Віктор Шишкін став третім суддею Конституційного суду, який рішуче не погодився з рішенням щодо місцевих виборів, - пише "Главком". До цього свою незгоду висловили Юрій Баулін та Петро Стецюк, про що вже писав "Главком". Нагадаємо, що КС, з дуже сумнівною аргументацією постановив, що всі чергові місцеві вибори мають відбутися в жовтні 2015 року. І це стосується навіть тих рад, які працюватимуть більше встановленого Конституцією п’ятирічного терміну. Всі розуміють, що це рішення було зроблено тільки для того, щоб не проводити в Києві виборів місцевих органів влади до президентських.
 

Уряд обкладе податком ноутбуки та мобільні телефони

Кабмін має намір внести зміни до постанови № 992, які передбачають введення спецзбору з імпортерів та виробників техніки.
Згідно з повідомленням, Кабінет Міністрів має намір внести зміни до постанови від 27 червня 2003 № 992 "Про розмір відрахувань виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах".
 

Рада вирішила не оплачувати борги за комунальні послуги з держбюджету

Депутати ухвалили, що субвенції населенню за тарифами у розмірі 270 млн гривень не потрібні
Верховна рада України відмовилася перенаправити 270 млн грн із доходів державного бюджету на 2013 рік на покриття різниці в тарифах на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення для населення.
За ухвалення відповідного законопроекту № 2412 "Про внесення змін до закону України" Про держбюджет на 2013 рік "Про наповнення джерел субвенції для погашення різниці в тарифах" за основу у вівторок проголосувало 195 депутатів з 391 зареєстрованих у сесійній залі.
 

Ще один новий податок підготувала влада для українців

Голова Державного агентства з питань туризму і курортів Олена Шаповалова вчора на закритому засіданні Кабінету міністрів запропонувала ввести податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, які виїжджають відпочивати за кордон.
Отримані кошти держагентство планує витратити на розвиток туристичної галузі.
 

Якщо ми не поміняємо систему, то нічого не буде, - екс-нардеп

Що треба зробити. Знову ж таки до анекдоту. Колись один сантехнік за часів Андропова прийшов у будинок і сказав, що тут треба міняти всю систему. От треба міняти всю систему. І якщо ми не поміняємо системи, ми вже про неї говорили, то, на жаль, нічого не буде. Цю систему потрібно корінним чином викорінити. А для цього треба, щоб народилися у нас партії не популізму, народилися в нас партії не загравання, а народилися у нас партії конкретної програми і здатності її конкретно реалізовувати. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив колишній народний депутат Анатолій Матвієнко.  Детальніше
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні153
mod_vvisit_counterВчора3472
mod_vvisit_counterЦього тижня11332
mod_vvisit_counterМинулого тижня23887
mod_vvisit_counterЦього місяця66320
mod_vvisit_counterМинулого місяця126695
mod_vvisit_counterЗа весь час11892920