Українські воїни на передовій, щойно дізнались про рішення політиків пустити окупантів інспектувати укріплення, не приховували обурення
Українські органи влади, замість того, щоб поставити на місце знахабнілих злочинців, через представників президента в ТКГ принизливо запропонували їм "проінспектувати наші позиції".
Як хлопці зустріли звістку про скасування ворожого візиту - у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 10 вересня 2020 року:

Бойовики обстріляли позиції, де сьогодні мала відбутися інспекція українських позицій
Зірване перемир'я та інспекція бойових позицій. Перевірку українських укріплень поблизу селища Шуми у Донецькій області тимчасово скасували. Інспекцію відкликали, бо росіяни та представники сепаратистських угруповань висунули нові вимоги: вони вимагають відвідати не лише позиції біля Шумів, а й інші точки та хочуть усе зафіксувати на відео. На передовій обурені рішенням пустити противника інспектувати наші укріплення. Як складається зараз ситуація біля Шумів - дивіться далі у ТСН. Випуск ТСН.19:30 за 10 вересня 2020 року

ОП не узгодив з військовими інспекцію позицій ЗСУ, - Бутусов
Відео телеканалу "Прямий":

Боєць ООС пояснив, навіщо бойовики хотіли інспектувати ділянку біля Шумів
Населений пункт Шуми є стратегічно важливим пунктом, від якого залежить доля Горлівки, яка, своєю чергою, є ключем до всього фронту. Саме тому російським окупантам було важливо проінспектувати позиції українських військових на цій ділянці.
Про це журналістам розповів боєць Операції об'єднаних сил, передає "Прямий".
"Дивіться, ділянка, яку ми тут тримаємо, цей відрізок фронту, там, де водокачка, де Шуми, він настільки стратегічний, що від нього залежить наступна доля Горлівки. Розумієте? Отут, в цьому оперативному плані водокачка є стратегічним пунктом, ключем до Горлівки. А Горлівка є ключем до всього фронту. Тому що через Горлівку до російського кордону не дуже велика відстань", - сказав військовий.
Відео телеканалу "Прямий":

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити