Видатний український політик, науковець, громадський діяч, професор Володимир Пилипчук: Віднині й надалі довіряти Росії, йти з нею на компроміси, нехтувати своїми національними інтересами ні Україна, ні її народ, ні її влада не мають ні підстав, ні морального права
Якщо зробити короткий екскурс у новітню історію "холопської' поведінки України, що здійснювалася на вимогу "братньої" Росії, то слід відзначити наступне:
- Україна пішла на зустріч Росії в розподілі флоту ссср: за пропорцією ВВП України у ВВП ссср, а також за принципом розподілу - "все, що знаходиться на території і в акваторії союзної республіки мало лишитися відповідній суверенній державі, тобто Україні мав відійти весь Чорноморський флот ссср, що базувався в Україні. Але Україна пішла на поступки "побажанням" Росії і віддала більшу частину ЧФ Росії. На її ж прохання дозволила і його дислокацію в Криму.

- На прохання Росії Україна "погодилася" на катастрофічно низьку ціну за оренду Севастополя  в якості бази ЧФ  (більш ніж у 20 разів нижчу від світової практики).
- На пропозицію Росії був підписаний ВЕЛИКИЙ Договір між Україною і Росією, в якому Росія "заклала" абсолютно всі необхідні їй умови й вимоги до України і остання їх підписала, ратифікувала та непорушно дотримувалася.
- На прохання Росії Харківськими Угодами термін оренди бази в Севастополі був подовжений на 25 років.
- На вимогу Росії стратегічний і тактичний ядерні арсенали України, а також носії згаданої зброї були безоплатно передані саме Москві під її гарантії цілісності України, її суверенітету і недоторканності її кордонів.
- На вимогу саме Росії, країни НАТО на Бухарестському саміті відмовили Україні в ПДЧ щодо членства в НАТО.
- На вимогу Росії в Україні був прийнятий закон про її позаблоковий статус.
- На вимогу Росії Янукович відмовився від підписання Угоди про Асоціацію з Європою...
Україна ж пішла на ВСІ поступки, які вимагала від неї Росія, і закріпила це в міжнародних, юридично – зобов’язуючих Договорах. Україна виконала абсолютно все, що вимагала від неї Росія, взамін на її дружбу, на її підтримку і на забезпечення  нею територіальної цілісності України!!!

А ТЕПЕР ЛОГІЧНЕ ЗАПИТАННЯ: Чому ж Росія, всупереч положенням названих угод, напала на Україну і захватила її територію і дестабілізувала ситуацію на Сході ?
- Бо Росія - не цивілізована держава, яка ніколи не турбувалася виконанням укладених нею міжнародних договорів. «Договори з Росією не вартують того паперу, на якому вони вчинені» (Бісмарк)
- Бо  Росія – держава, яка  є абсолютно  ворожою до держав цивілізованого світу і до норм міжнародного права.
- Бо Росія є бандитською державою, що надає перевагу бандитським, силовим, кривавим  методам вирішення питань і проблем замість переговорного процесу.
- Бо Росія і 90% її населення є варварами, для яких збереження добрих відносин навіть з дружніми їм  сусідами ніколи не носило морально-етичного значення і не являлося пріоритетом. Це підтверджують результати опитування російських громадян, які засвідчують, що 90% з них вважають можливим забрати в України Крим і наплювати при цьому на те, що це призведе до погіршення стосунків з Україною на століття.
- Бо Росія вважає що український народ – то її васали, раби, які  мають жити за примхами Росії і росіян. Вона вважає Україну за державу, яка не має права на існування., а українців – недолюдами, які не мають  мати права на власну Державу, на власну історію, мову, територію, культуру… на патріотизм… Патріотизм українців Росія розцінює як фашизм, нацизм. А нацизм і шовінізм росіян має бути зразком патріотизму… Дійшло до того, що Росія схвалювала чи не схвалювала підручники, за якими наші діти мали навчатися… А сьогодні, ще й вказує нам на необхідність змін до Конституції.
- Бо Росія  є цинічною і брехливою державою, яка  століттями талдичила про найвищі пріоритети, непорушні цінності для неї:  спільне державно-історичне походження, спільні слов’янські корені, про  слов’янське  братство, про православну духовну єдність, про спільну історію і спільну боротьбу, про  спільні витоки мови і  культури, про неможливість роз’єднання родинних зв’язків з родичами, які проживають по різні сторони кордону, про кооперативні і технологічні зв’язки між нашими підприємствами… Закликала – «Не можна різати по-живому…, а сама з 2008 року таємно і підступно  підготовлювала масштабну братовбивчу  інтервенцію в Україну. І в один  момент проявила свою цинічно-брехливу суть. Сама, без оголошення війни, віроломно, за власною ініціативою, своїми збройними і політичними інструментами  все порізала по-живому» - вчинила  широкомасштабну інтервенцію  в Україну, колонізувала одну частину її території, а на іншій частині посіяла кривавий безлад.

І врешті Росія сама, власними діями  остаточно і безповоротно «відрізала пуповину» між нашими народами і між нашими країнами. А ще раніше, при вірному собаці Путіна – Януковичі  (надіюся, що нині вже ні в кого немає сумнівів щодо цього) – Росія розпочала торгово-економічну блокаду України, розставляла міністрів в Україні, завданням яких було розкласти українське суспільство, знищити обороноздатність і право на захист в Україні, стимулювала Януковича на розкрадання економіки України і обкрадання населення. Тобто Росію задовольняло зниження економічної і військової потуги України для полегшення її завоювання Росією. Росія стимулювала Януковича на перетворення українців у рабів – для легшої адаптації їх в рускій рабський мір», в «рускую імперію». Янукович не все здійснив для полегшення завоювання  України Росією, тому Росія й оплакує дострокове  вигнання бандита з посади «законно ізбранного прєзідєнта». Янукович усе здійснив для загарбання України Росією… Єдине, чого не зміг здійснити – зламати душу УКРАЇНЦЯ, його свободолюбство, його жагуче прагнення свободи і багатовікову та нищівну непримиренність до ворога.

З чим я Україну і вітаю!

Тому, віднині, надалі довіряти Росії, йти з нею на компроміси, нехтувати своїми національними інтересами ні Україна, ні її народ, ні її влада не мають ні підстав, ні морального права! Ми можемо лишатися лише торговими партнерами, і лише в тих напрямках, які відповідають нашим економічним інтересам та не суперечать інтересам обороноздатності України.
Україна має докласти всіх зусиль щоб увінчати успіхом військові, політичні, економічні, духовні і цивілізаційні проекти по воз’єднанню з Європою; завершити Угоди з Європою, які завжди і у всьому активно торпедувалися сусідом-варваром.

Російському диктату в  нашій внутрішній і зовнішній політиці прийшла пора сказати рішуче НІ!
Україна - понад Усе! В Україні вже сформувалася політична нація без поділу на Схід, чи Захід. І результати виборів президента по всій території України – найліпше тому підтвердження.  

Володимир Пилипчук, академік Академії економічних наук України, професор,
для «Волі народу»

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #5 Varnak 29.05.2014 09:40
"Росія і 90% її населення є варварами, для яких збереження добрих відносин навіть з дружніми їм сусідами ніколи не носило морально-етичного значення і не являлося пріоритетом. Це підтверджують результати опитування російських громадян, які засвідчують, що 90% з них вважають можливим забрати в України Крим і наплювати при цьому на те, що це призведе до погіршення стосунків з Україною на століття."

А ось спогади з життя біженців у таборах переміщених осіб у Німеччині в 1948 році.

" Місто Кассель не мало свого українського табору втікачів. Записалася я до російської школи. Тато казав:

— Тут росіяни такі, як і ми. Також політичні біженці. Вони ненавидять більшовиків, і ми ненавидимо їх. Тепер ділити нам нема чого. Вони втратили свою землю. Ми свою. Йди, доню, до їхньої школи.
...
Записалася-таки до школи. ... Переїхала в ту гімназію. ... Гімназія мала власні гуртки самодіяльності, хор. Я співала в хорі і в нашій українській церкві.

У "Майській ночі" — за Миколою Гоголем — грала головну роль — українки. Теж Галі. Одержала від того величезне задоволення. Не відставала і в навчанні. Найздібніших переводили на клас вище. До таких потрапила і я. Та от лихо: хтось із моїх учителів почув, що я з мамою та й із сестричкою розмовляю українською. Та ще й відвідую українську православну церкву. Співаю у хорі. До того я до росіян дуже добре ставилась. Не помічала між ними і нами, українцями, різниці. Тільки у мові. Та ж релігія. Ніби й люди схожі на нас. А тут таке почалося. Наші сусіди-галичани сказали: москалі є москалі. Я відчула: то й справді так.

Де б вони не перебували — чи у себе на батьківщині, чи в полоні. Вони всі аж на дибки піднялися. Мовляв, записалась у їхній табір, то ставай з голови до ніг "русской". Страшенні вони шовіністи. Це уже я потім зрозуміла. Але й тоді відчула на собі їхній дух, характер. Окрім того, вони природжені донощики. Наклепали на мене, одразу про все, директору гімназії: у нашу гімназію затесалась "хохлушка". А той одразу: "Как? Она українка? Дроботова?" Хоч я ніколи "Дроботовою" не писалася. Виявилося, вони мене так записали. Без мого дозволу додали оте своє "ова". Після цього і пішло і поїхало.

— Ти сказала "чого", а треба "пачєму"!

І ліплять у журнал успішності першу "трійку". Горда я була. Такою і залишилась. Плюнула я на ту "русскую" гімназію, на тих недорікуватих шовіністів і пішла геть. Ще й батьків переконала. Забралися ми із шовіністичного табору. Тато дійшов висновку:

— Ставились до них як до людей, а вони... "

(Олексій Воскобійник. Повість моїх літ. Літературний запис Олега Чорногуза: http://kin.host22.com/v2.html#v2_9)
Цитувати
 
 
+3 #4 Varnak 28.05.2014 09:00
Ми недооцінюємо роль п"ятої колони у війнах "братньої" Росії проти України - вона не тільки була активним учасником збройної інтервенції "найстратегічніш ого партнера" в Україну, але й постійно протидіяла становленню української держави (див. Іван Діяк. П'ята колона в Україні: загроза державності - http://varnak.ueuo.com/five_col.html).
Цитувати
 
 
+3 #3 Don 27.05.2014 17:45
Дуже влучно сказано про вірного пса Путіна -
Гавнюковича!
Цитувати
 
 
+7 #2 Артур 27.05.2014 17:27
Україна - понад Усе! НІ - російському диктату! Дякую за правду!
Цитувати
 
 
+6 #1 Иван 27.05.2014 17:19
Дякую за правдиве зображення сутi вiдношень
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити