Нікол Пашинян пообіцяв залишити посаду очільника уряду Вірменії
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що подасть у відставку після звільнення міністрів від партії "Процвітаюча Вірменія" і АРФ "Дашнакцутюн".
Про це він оголосив 2 жовтня під час виступу на акції протесту на проспекті Баграмяна в Єревані, передає NEWS.am.

"Через кілька днів я подам у відставку, і якщо з'ясується, що народ виступає за проведення дострокових виборів, ми з народом не дозволимо, щоб Національні Збори вибрали нового прем'єр-міністра. Після своєї відставки я продовжу виконувати обов'язки прем'єра. Ми зараз зробимо те, що залишили незавершеним 16 квітня 2018 року", - заявив Пашинян.
За його словами, якщо депутати Національних Зборів не зможуть обрати нового прем'єр-міністра, то повинні бути призначені дострокові парламентські вибори. Він також оголосив, що вибори пройдуть в кінці листопада або на початку грудня.

Нагадаємо, що 2 жовтня парламент Вірменії прийняв скандальний законопроект, що дозволяє заблокувати розпуск вищого законодавчого органу країни. У зв'язку з чим прем'єр-міністр Нікол Пашинян закликав жителів Вірменії вийти на загальнонаціональний мітинг.

Після цього партія Дашнакцутюн відкликала своїх міністрів зі складу уряду, враховуючи до уваги "поточну напружену ситуацію".

У відповідь Нікол Пашинян розпорядився підготувати укази про звільнення всіх міністрів і губернаторів, які є членами партій Процвітаюча Вірменія і Дашнакцутюн.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити