"Радіо Свобода": Американський адвокат Коен зустрічався із Зеленським, а послуги лобістів замовляв "з власної волі"
Американський адвокат Маркус Коен заявив, що замовляв послуги американських лобістів для президента Володимира Зеленського "з власної волі".  Про це він розповів у коментарі «Радіо Свобода».
"Це була моя власна ініціатива... і я зробив це з радістю", — зазначив Коен. Він додав, що також з власної волі заплатив майже $70 тис. компанії Signal Group Consulting за лобістські послуги. Коен додав, що зробив це після короткої особистої зустрічі з Зеленським у Києві під час його президентської кампанії.

У коментарі «Радіо Свобода» Зеленський не заперечував зустрічі з Коеном, але заявив, що не пам’ятає саме тієї, про яку говорив американець. Він вкотре наголосив, що не вимагав, щоб Коен, чи хтось інший лобіював його. «Я нікого нічого не просив, ніхто мені нічого не пропонував, я нікому не платив, я ні від кого нічого не брав. Я сам собі лобіст», — зазначив Зеленський.

Американська лобістська компанія Signal Consulting Group LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала для Зеленського під час його передвиборчої кампанії. Згідно з документами, роботу виконували у Вашингтоні, у період між 3 квітня та 21 травня. За це лобісти отримали гонорар — $60 тисяч.
Пізніше theБабель зʼясував, що адреса Коена, яка вказана у звіті американських лобістів, збігається з адресою офісу команди президента Володимира Зеленського в Києві.

Крістофер Міллер, кореспондент "Радіо Свобода"
За інф.: thebabel.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити