"Русскій мір", прапор з Авдіївки і миротворці на Донбасі: про що говорив Порошенко у Мюнхені
16 лютого у Мюнхені стартувала щорічна уже 54-та за рахунком безпекова конференція, у якій бере участь й Україна.
У перший день Мюнхенської безпекової конференції Президент України Петро Порошенко виступив під час панельної дискусії "Оборонне співробітництво в ЄС і НАТО: більш європейське, більш тісне, більш дієздатне?"
Пропонуємо тезово ознайомитись, що важливого сказав український президент у своєму майже 20-хвилинному виступі.

Про світову загрозу Росії
За словами Петра Порошенка, гібридна війна, яку веде Росія, поступово перетворюється у повномасштабну Світову гібридну війну.

Зло, яке несе Кремль, це війна… Ми розуміємо, що не сприйняли серйозно ситуацію у 2007-му, коли російський президент оголосив, що йде війною проти цивілізованого світу і агресія Росії проти України у 2014-му стала однією з найбільш цинічних і серйозних атак проти демократичного світу,
– зазначив він.

Про "русскій мір"
Порошенко пояснив, наскільки руйнівним є так званий "русскій мір" та "цінності", які він з собою несе, на прикладі окупованих Росією територій.

"Лише порівняйте рівень життя в колишньому Кенігсбергу з життям у Мюнхені. Або територію Карелії, яку Росія анексувала 80 років тому, з Фінською Карелією. Різниця між "русскім міром" та Вільним Світом приголомшує".

Про миротворців на Донбасі
На переконання Президента України, тільки виконання Росією мінських домовленостей призведе до миру на Донбасі і у Москви є шанс піти на компроміс та погодитись на миротворців ООН на всій території окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Під час свого виступу Порошенко показав прапор ЄС, який, за його словами, був привезений із прифронтової Авдіївки.

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити