Дежавю: Олександр Зінченко 9 років тому попереджав про пристрасть Порошенка до монополізацї влади
Колишній, нині покійний, глава АП при президентові Ющенку Олександр Зінченко у 2005 році провів резонансну прес-конференцію, на якій розповів правду про "любих друзів" Віктора Андрійовича. Зінченко тоді зробив акцент на персоні Петра Порошенка, який тоді очолюввав РНБО: "Порошенко та інші авантюристи від політики цинічно використовують владу у власних цілях.
Саме Порошенко наполягав на передачі під контроль РНБО судової гілки влади. Здійснюється цинічний тиск на суб'єктів господарської діяльності. Верхом цинізму є спроба зробити з РНБО новий НКВД. До системи митниць він повернув контрабандистів. Привласнюється система засобів масової інформації".

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #4 Varnak 07.10.2014 10:03
А чому публікація без підпису - невже це позиція редакції?
Цитувати
 
 
0 #3 Varnak 07.10.2014 09:50
Юльчиних бригадників кинуто в психічну атаку. Українці, якщо ви зараз не зупините цюю стерву, вона вам знову заподіє ще багато шкоди. Невже в Україні ніхто вже не вміє читати?

"про ступінь обґрунтованості звинувачень, висловлених соратником О.Турчинова Олександром Зінченком, свідчать три рішення судів, які вступили в законну силу. 25 листопада 2005 року Печерський районний суд м.Києва виніс рішення, яким визнав інформацію про першого помічника Президента України Олександра Третьякова, розповсюджену Зінченком Олександром Олексійовичем на прес-конференції 5 вересня 2005 року, недостовірною. 27 грудня 2005 року цей же суд в іншому сканладі задовольнив позов голови фракції “Наша України” у Верховній Раді Миколи Мартиненка і теж визнав інформацію, розповсюджену про нього О.Зінченком, недостовірною. Суд зобов’язав О.Зінченка спростувати поширену ним інформацію про М.Мартиненка та сплатити йому моральну шкоду у розмірі 1 копійка. 24 січня 2006 року подібне рішення Печерський райсуд столиці виніс і щодо звинувачень О.Зінченком Петра Порошенка.

Дуже показовим є той факт, що Олександр Зінченко на судові засідання не з‘являвся і жодних доказів на підтвердження своїх заяв суду не надав. Нічим не допоміг йому і екс-голова СБУ О.Турчинов. Ось вам і рівень звинувачень у корупції. Як тут не згадати головного покровителя наклепників самої Юлії Тимошенко, яка у прямому ефірі телеканалу “Інтер” 9 вересня 2005 року сказала: “Я переконана, що те, про що говорив Олександр Зінченко, має документальне підтвердження.” (З виступу на телеканалі “Інтер”. – 2005. – 9 вер.)".

Дмитро Чобіт. Фарисеї, або неоголошена війна Україні
http://varnak.ueuo.com/farysei.html#b10

А ось погляд на ці звинувачення Віктора Ющенка

"...одним із перших публічним став конфлікт між групами, які гуртувалися навколо Тимошенко і Порошенка.

Вочевидь, протистояння між ними почалося навіть не в році, а ще раніше: це надто різні люди і з різними особистими цілями, цінностями і світоглядом. У мене з ними обома був показовий випадок: на початку 2005 року я запропонував їм обом однаковий тест: якщо ти (Тимошенко, Порошенко) — прем’єр, де місце твого візаві? Цей тест вони провалили абсолютно ідентично! Я ще повернуся до цієї історії далі.

Тут важливо пояснити тільки, що всередині команди почали формуватися групи, які розпочали між собою інформаційні війни і врешті-решт спричинили анігіляцію одне одного, взаємне політичне знищення. Я добре пам’ятаю деталі, але мені неприємно згадувати, які атаки були на Порошенка. Звинувачення, компрометуючі заяви і просто плітки про корупцію і зловживання службовим становищем розліталися по всій країні, як гарячі пиріжки. Іще не минуло і трьох, може, чотирьох місяців від Майдану, як розпочався цей жах, ця інформаційна війна. І до цих звинувачень ніякого стосунку ані комуністи, ані Партія регіонів не мали! Усі добре розуміли, чий це почерк, звідки стріляють.

У мене було багато моментів, коли я закликав обидві сторони конфлікту припинити у публічний спосіб з’ясовувати стосунки. Я просив їх знайти порозуміння у діалозі. А у відповідь до мене долітали відголоски нових боїв, маніпуляцій у Парламенті, комбінації відносно свого місця у владі. Я збирав частину людей з одної сторони, з іншої сторони конфлікту. А згодом знову чув інформаційні вибухи. Це все принижувало команду. Це формувало у суспільства враження, що ці люди зайняті боротьбою за владу і більш нічим. І якщо чесно, насправді у значній мірі так і було, коли говорити про декого з учасників конфлікту.

Безумовно, мені не подобалося, що через ті чвари у 2005 році ми не почали реформ. Реформування потрібно було робити практично у кожній сфері. Я розумів, що ми прийшли у той час, коли Парламент не наш, коли дві третини того, що ти бажаєш провести через Парламент, провести неможливо. Але за перші півтора року до наступних парламентських виборів можна було багато хороших реформ розробити. Треба було як слід підготуватися до виборів, виграти їх, сформувати у Парламенті більшість і пакет реформ запровадити. Проте сварки почали забирати енергію. І врешті-решт, приходить момент, коли ми не тільки планувати стратегію реформ не встигаємо — ми уже і поточні питання не можемо вирішити. ..."

Віктор Ющенко. Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті
http://varnak.ueuo.com/notatky.html#b18
Цитувати
 
 
0 #2 Валентина 06.10.2014 17:54
Цитую Василь:
Правдолюбці чомусь рано помирають(((

Цитую Василь:
Правдолюбці чомусь рано помирають(((

Зінченко хворів на рак,тому його не стало,нажаль.
Цитувати
 
 
+2 #1 Василь 06.10.2014 16:53
Правдолюбці чомусь рано помирають(((
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити