Володимир Пилипчук, екс-нардеп, економіст, академік, професор: "Я проти цієї влади і виступаю за її найшвидшу заміну!"
Якщо по-правді, то мені все одно хто вбив мого батька, чи брата, мого товариша і невідомого мені патріота, згвалтував чи знищив аполітичне дитинча. Мені все одно хто пограбував бабусю, хто відібрав майно і збереження в моїх співгромадян і в мене і в моєї рідні. Хто познущався над людською гідністю. Мені все одно - рашист він, сіоніст, нацист, фашист, расист, націоналіст, інтернаціоналіст, космополіт чи манкурт - він має бути обов’язково покараний або й знищений!
- Чесно кажучи, мені завжди були до лампочки прізвища владних бонз, їх національність, віросповідання (в яку синагогу, чи мечеть він ходить) , партійна приналежність, бо особистість кожного з них я оцінював за вмістом черепної коробки, духовності, людяності - тобто за співчутливістю і порядністю душі, чи серця, а також - за чистотою (чи забрудненістю) їх рученят і зроблених ними справ.
- Мене завжди цікавили лише результати роботи влади - чи відповідали вони інтересам її патріотичних громадян: зростанню економіки і підвищенню життєвого рівня, чи забезпечували вони постійне зміцнення обороноздатності, зростання духовності, розквіту науки, освіти, рідної національної культури і правового здоров'я суспільства, охорони особи, довкілля і держави, підвищенню позитивного іміджу України в світі.
- Нинішня влада – чистої води криміналітет! Корупціонери, злодії, вбивці і расисти. «Працюють» вони проти інтересів держави, проти інтересів людей , проти святинь України і патріотичних українців. Саме тому я проти цієї влади, не дивлячись на те, що вона вся в вишиванках, що при виконанні Гімну України демонстративно хватається за те місце, де мало би бути людське, чуйне серце, що в її кабінетах і лімузинах українські прапори….
Я проти цієї влади і виступаю за її найшвидшу заміну!

Володимир Пилипчук, народний депутат України попередніх скликань, громадський діяч, економіст, академік, професор
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 04.08.2016 11:13
"Я проти цієї влади і виступаю за її найшвидшу заміну!"

І ким же пан професор хоче замінити цюю владу, якщо йому "до лампочки прізвища владних бонз"? Дивно, що "екс-нардеп, економіст, академік, професор" до сих пір не знає, що не буває так погано, щоб не могло стати ще гірше. А от за словами пані Бекешкіної останні соціологічнні дослідження в Україні свідчать, що лідерами лохторальних симпатій серед політиків є Юлька Григян-Тимошенко та її фаворит Олег Ляшко, що вже були (і фактично й нині є) при владі. Про їхні подвиги читайте на сторінках:

Фарисеї (Юлія Тимошенко та її “оточення”)
http://farysei.narod.ru/
Фаворити Тимошенко. Олег Ляшко
http://farysei.narod.ru/bratva/lyashko.html.

А ось як оцінює їхню діяльність Юрій Бадзьо:

"Переглянувши повну картину політичного життя Тимошенко, доходиш висновку: припущення журналіста Д. Артеньєва, автора публікації «Отрута», про участь «принцеси Майдану» в замаху на життя Віктора Ющенка, кандидата на посаду Президента України у виборчій кампанії 2004 року, цілком логічне. І політично, і морально, і психологічно.

А я роблю ще один висновок , самоочевидний: в українській великій політиці ось уже п'ятий рік успішно орудує великий державний злочинець. Маю на увазі оцінку не тільки моральну, а й юридичну, правову. Тобто мова йде про кримінального злочинця.

Логіка в мене проста і неспростовна: суспільство переживає важкий і складний, надзвичайно ускладнений історичним спадком і зовнішніми чинниками період становлення української нації, будівництва нової країни, нової держави, нового політичного та економічного ладу. А кожний крок політика і державного службовця Ю. Тимошенко спрямований на те, щоб іще більше ускладнити процес, перешкодити його успіхові.

Це злочин, великий злочин проти українського народу, проти кожного громадянина країни, незалежно від того, прихильно, зацікавлено чи вороже він ставиться до становлення української державності. Адже атмосфера політичного безладу, безперервної кризи влади і нестабільності суспільства, яку невтомно й цілеспрямовано творить Тимошенко, її політика нацьковування людності на українську владу в особі Президента В. Ющенка понижує якість життя, в остаточному підсумку, для всіх. Бо атмосфера невизначеності країни в її історичному поступі, непевності громадян у своєму завтрашньому дні послаблює, руйнує творчий потенціал суспільства, деморалізує людей, від чого страждають як «олігархи» (підприємницька конкуренція ціною життя), так і простолюд (страшні злочини на побутовому ґрунті, які стали не такими вже рідкісними і в селі, віковому фундаменті української духовності)."

Юрій Бадзьо. Бойові генерали, сивоусі парубки з української вулиці і троянська кобила історичного процесу
http://varnak.16mb.com/Yurij_Badzio.html
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити