Новий керівник Нацбанку України Ігор Соркін може виявитися агентом Росії і виконувати таємну місію по втягуванню Києва до Митного союзу. Про це заявив український економіст Олег Соскін, - передає soskin.info з посиланням на Цензор.НЕТ.
Він пояснив, що раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що родичі Соркіна працювали в Росії, зокрема, батько нового глави НБУ трудився в "Газпромі".
"Він - агент "Газпрому" через свою сестру і батька, очевидно, і агент ФСБ. Йому, швидше за все, вже поставлено завдання обрушити гривню в рамках генерального плану втягування України в Митний союз. Тут ми бачимо реалізацію сценарію Білорусії, коли на ключові посади ставляться підконтрольні РФ люди", - сказав Соскін.


"Саме він виступав за введення податку на обмін валюти, і він буде проводити цю політику й надалі. А це остаточно підірве конвертованість гривні. Саме Соркін був з одним з авторів закону про обмін валюти тільки за паспортами. Це було першим етапом по обвалу гривні, знищення її конвертованості, а введення податку на обмін остаточно її поховає", - розмірковує співрозмовник агентства.

"Соркін, по суті, обікрав Україну на 14 млрд. доларів з вересня 2011 року до грудня 2012. А саме, золотовалютні резерви скоротилися за цей період з 38,2 до 24,4 млрд. доларів. Він був одним із тих, хто стояв у першому ешелоні Нацбанку ці 15 місяців і пограбував український народ. Адже він працював першим замом у НБУ", - нагадав Соскін.


"Призначення Соркіна нічого доброго не дасть країні, політика Нацбанку, коли золотовалютні запаси спалюються кожен місяць, буде продовжуватися. Це стало ясно, враховуючи його заяви з трибуни. Все це ставить під питання стабільність курсу гривні", - погоджується депутат Верховної Ради від "Батьківщини" Микола Томенко.

"Плюс обурює той факт, що чиновники з Нацбанку, в першу чергу сам Соркін, отримували мільйонні доходи з бюджету. У них зарплати в десятки разів перевищують не тільки зарплати депутатів, а й президента. Це просто немислимо і такого немає в жодній країні", - підсумував парламентарій.  


Інф.: soskin.info

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #4 Nick 16.01.2013 21:19
5-та колона - це і є свита чужої держави в українській владі!
Цитувати
 
 
-3 #3 В рот 16.01.2013 21:02
блюет по любому поводу, чтoбы грантоСоскина не забыли. недолго вякать осталось, Картавый уже сосет возле параши!
Цитувати
 
 
-1 #2 ОЕЕЕ 16.01.2013 20:58
и сын его гей ))) спит с мужиками )))
повезло украине ))
Цитувати
 
 
+3 #1 Реаліст 16.01.2013 20:58
Тут забутий говний агент кремля - пан Янукович. А решта то все похідне. Скинуть українці в прірву Януковича - тоді і решту сміття викинуть геть.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити