Сьогодні стало відомо про те, що буде відкрито кримінальну справу стосовно колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і нинішнього міністра юстиції Павла Петренка
Повідомляється, що столичний Солом'янський районний суд зобов'язав детективів НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Арсенія Яценюка, а також Павла Петренка, передає "Діалог.UA".
Ще 17 жовтня даними судом було приємно рішення про те, що співробітники Національного антикорупційного бюро повинні будуть зайнятися розслідуванням стосовно екс-прем'єра Яценюка і глави Мін'юсту Петренка, які можуть бути замішані в розтраті державних коштів у великих обсягах, а також відмиванні своїх доходів.  Заявник у цій справі в суді підкреслив, що детективи Бюро раніше вирішили йому відмовити у відкритті даного кримінального провадження, однак після цього він звернувся в судову інстанцію зі скаргою, а суд, у свою чергу, цей позов задовольнив і зобов'язав НАБУ почати вести розслідування відносно цих двох політиків.
Також в цій справі фігурують глава секретаріату держсекретаря Мін'юсту і один із заступників Павла Петренка. Солом'янський районний суд міста Києва зобов'язав Антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу Української держави.
Також варто відзначити, що обставини, при яких було вчинено можливі злочини Яценюком і Петренко, не були зазначені. Нагадаємо, що колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів про про те, що означають провокації країни-агресора в Азовському морі.
Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що країна-агресор в повному обсязі виконає рішення Стокгольмського арбітражу.

Інф..: dialog.ua
 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Олег 31.10.2018 19:02
Думаю,що він давно має ізрїльське громадянство.А євреї своїх не видають,навіть Сполученим Штатам.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити