Депутат Київради Олена Єскіна: "Я вже втомилася боротися з використанням сфальсифікованого герба м. Києва!"
Незважаючи на те, що у своїх матеріалах депутати мали копії документів з архіву з фото затвердженого у 1995 році герба м. Києва (нижче, ліворуч), вони сьогодні вирішили залишити на медалях підробний герб авторства приватної особи (праворуч), який використовується містом абсолютно незаконно, крім того, без укладення жодних угод на його використання, написала Олена Єскіна на своїй сторінці у Facebook.

Зрозуміло, що тут присутня корупційна складова, оскільки передбачена плата за використання символіки міста вірогідно йде не до бюджету, а до кишені розробника, який, до речі, був працівником Київської міської державної адміністрації до моменту поки я не розпочала депутатське розслідування...
На жаль, фракція відмовила у наданні мені додаткового часу для того, щоб я надала правове обгрунтування та детально пояснила депутатам, хто та чому фальсифікував символіку м.Києва.

Коментар Леоніда Косаківського, очільника Києва у 1994-1998 роках:
- Рівень правового нігілізму та невігластва нинішньої влади зашкалює.
Як можна вимагати виконання рішень міської ради від інших, якщо сама владна верхівка міста дозволяє собі їх ігнорувати. Сьогодні при обговоренні цього питання людина, яка вважає себе видатним юристом та претензійно величає себе не інакше, ніж спікером Київради, а ще міським спікером, анітрохи не вагаючись заявила, що не існує документа від 1995 року, яким би був затверджений опис герба столиці, а також немає положення про його використання.
«Поздравляю вас, гражданин, соврамши!», — доречно згадати тут булгаковські слова. Є документи, підготовлені й підписані відповідно до існуючих тоді в раді правил, які свідчать про інше (там є й PDF копії оригіналів) - найцікавіше, що їхні копії сьогодні були роздані депутатам. Тодішній голова гуманітарної комісії Київради та керівник секретаріату сесії Костянтин Матвієнко, який їх візував і подавав на підпис голові, в ефірі київського радіо 01.05.2015 підтвердив їх автентичність.
Тобто є затверджені рішенням ради та відповідними розпорядженнями, виданими за її дорученням головою, опис та зображення герба, положення про його використання. Виконуйте! Ти паче, що рада ще кілька разів підтверджувала своїм голосуванням зображення герба у версії 1995 року, коли давала дозвіл на його використання на картці киянина. Але ні, хочеться протягнути інший варіант, більш «смачний» для них. Ось і вся розгадка. Таку б наполегливість на користь справі та вирішення дійсно пекучих проблем киян. Радує в цій ситуації лише одне — строк каденції цієї ради завершується, бо вони точно дров наламають, і є надія, що прийдуть депутати, які поважатимуть рішення своїх попередників та юридичні канони, - написав Леонід Косаківський на своїй сторінці у Facebook.

Також по темі:  Тривале використання нелегітимного Герба Києва - ганьба для столиці України - ТУТ

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити