З цією метою Генеральна прокуратура звернулася до суду
Голова управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури повідомив про те, що ГПУ просить суд заарештувати майно третього президента України Віктора Ющенка, передає "Радіо Свобода".
"Правда. Якщо повідомили про підозру, то зобов'язані реагувати. Це не право, це обов'язок", – зазначив Горбатюк.
Він розповів, що мова йде про майно, яке "наявне в Ющенка по реєстрах".

"Де він зазначений у реєстрах нерухомості власником – про арешт цього майна клопоче слідчий", – додав Горбатюк.

Раніше депутат Сергій Лещенко заявив, що Генеральна прокуратура повідомила Ющенку про підозру за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК у справі про виведення "Межигір'я" з державної власності.

Прессекретарка генпрокурора Лариса Сарган зауважила, що Ющенко, "діючи за попередньою змовою з групою осіб, шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодів держмайном" – комплексом будівель і споруд урочища "Межигір'я" та будинком у селі Нові Петрівці й земельними ділянками вартістю 540 млн гривень.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #3 Varnak 07.07.2019 12:56
Щодо ілюстрації. Мали ж можливість скопіювати пристойне фото з оригіналу. Натомість демонструють заангажованість , що не прикрашає портал.
Цитувати
 
 
0 #2 Varnak 07.07.2019 12:47
Вибачте за технічну помилку в попередньому коментарії. Має бути "у січні 2010 року", а не 2019.
Цитувати
 
 
+2 #1 Varnak 07.07.2019 12:08
Гопники рулюють!
Це демонстративне хамство, зневага і попередження. Чи не Порошенкові? Але ж і кожному з нас. Щоб не вознікалі і не пручалися, коли будуть гвалтувати.

І ще один момент. Прикро бачити байдуже мовчання ягнят. Жодного коменту, як до звичної буденної події. Яка ганьба! А ви дивуєтеся, звідки взялися 73%.

Віктор Ющенко врятував Україну від Януковича у 2004 році, який здав би Хахляндію своїм кремлівським друзям за кілька років, потім 5 років оберігав країну від зрадливої Верховної Ради, пережив щонайменше два замахи на життя і 'вдячність' лохторату, який у січні 2019 року розміняв його на двох прислужників Кремпя і отримав за це розруху і війну.

"Вспомним, как на наших глазах велась оголтелая пропаганда против Ющенко в 2005-2009. И когда распропагандиро ванные люди проголосовали за двух российских ставленников – половина за Тимошенко, половина за Януковича – к чему это привело? Ведь выбрали бы Ющенко – ничего бы этого не было бы. Ползли бы медленно в сторону Запада. Медленнее, чем в 2014-2018, конечно, с коммунистами и рыгами, конечно, но без потерь.

Вспомним, как демонизировали Ющенко так, что его возненавидела вся страна. За что? Он что, накрался? Нет. Он что, не был патриотом? Был. Он что, сдал России страну? Сдал напрямую, как Янукович? Или подписал банкротящий страну кабальный контракт, как Тимошенко? Нет. За что ненавидели-то? А ни за что. За то, что по условиям политреформы лишился полномочий и вынужден был крутиться между БЮТом и рыгами.

Кстати, в таком же положении окажется любой Президент без крупной фракции в Раде. Например, Гриценко, будь он избран. Или, скажем, Вакарчук в альтернативной версии реальности. Хоть того, хоть другого возненавидят года за два максимум. Пропагандоны-то те же. И так же им надо будет вкусно кушать. А желающие покормить всегда найдутся.

Пропагандоны четыре года ненависть к Ющенко вдалбливали, капали капля за каплей – и вдолбили. Нравится результат, соотечественник ? Ну, побежали, повторим тогда. С каждым разом ведь всё лучше и лучше получается. Всё ярче искры из глаз и всё живописнее растекается кровь по лбу с каждым новым ударом старых украинских грабель."

Светлана Самборска
13.03.2019
https://tverezo.info/post/90363
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити