Російські власті - зосередження всього найогиднішого на цьому світі, - Олександр Кушнар, Головний редактор Newsader
Санкції за отруєння Скрипалів, Чарлі Роулі і Дон Стерджеса готові. Тепер тільки від Трампа залежить, коли вони будуть введені. Стерджес загинула. У неї залишилися троє дітей. Путін назвав її і Роулі "бомжами", а Скрипаля - "зрадником батьківщини". Господар Кремля відмовився відповідати на лист сина загиблої, який вимагав особисто від президента РФ видати агентів-отруйників. Лавров минулого місяця на повному серйозі попереджав держсекретаря США про те, що нові санкції по справі Скрипалів погіршать "атмосферу на світовій арені". Саме санкції її погіршать, а не хімічна атака проти країни-члена НАТО. Так вважають нинішні російські власті.

Будь вони прокляті. Вони - зосередження всього найогиднішого на цьому світі. Таке враження, що вони - негативні персонажі із серії коміксів Marvel. Лиходії з поганого кіно. Поганого тому, що лиходії ці занадто плоскі і, відповідно, нудні. "Не вірю!" - вигукнув би Станіславський, розкритикувавши сценариста і режисера за відсутність "глибини характерів". "Має ж бути в них хоч щось хороше!" І всякий раз з'ясовується, що немає в них нічого хорошого - одна бездонна темрява.

Їх дії сміховинно передбачувані. Янукович, який розстрілює мітингувальників? Допоможемо патронами - і ласкаво просимо на тенісний корт в Підмосков'ї. Засуджений Гаазьким судом "президент" Судану? Путін особисто потисне йому руку в Сочі. Асад, практикуючий газові камери? Надішлемо авіацію для замітання слідів і винищення народу в грозненських масштабах. Мадуро, який терзає десятки мільйонів венесуельців? Відправимо йому кібервійська, щоб добити розвалену інфраструктуру. Почекайте трохи - і ви ще побачите, як вони, якщо тільки їм буде надана така можливість, стануть допомагати венесуельським карателям вбивати співвітчизників.

Довіра до самого Путіна всередині країни катастрофічно - вже до 30 відсотків падає. Що робить Кремль? Вводить пряму цензуру під страхом кримінального покарання - і катує, катує, катує своїх співгромадян всюди де тільки можна, а особливо в тюремних катівнях, де їх криків ніхто не чує. Країна садистів, де роблять боляче не «для того, щоб", а просто заради задоволення - в повній відповідності з діагнозом.

Це чисте зло, в якому немає ніякої логіки. Є тільки наша раціоналізація їх безумства. "Підтримують Мадуро, щоб утримати від падіння ціни на нафту". "Допомагають Трампу, щоб зробити його керованим". "Показують на RT Петрова і Бошірова, щоб потролити Захід - так задумано!" "Катують, щоб прискорити розкриття!"

Не шукайте у вчинках цих маньяків розумних мотивів, якщо тільки Ви - не політолог, який одержує за це гонорари. Просто знищуйте зло всіма доступними способами і не слухайте його закликів до гуманізму, коли воно почне благати про пощаду.

Олександр Кушнар, Головний редактор Newsader
Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити