Народний депутат Мустафа Найем: Виклик Порошенку і Авакову. Про що говорять зіткнення в Черкасах
Обидва політики прекрасно вміють прораховувати сценарії. Але в цьому випадку явно переоцінили свій вплив і можливості
Зіткнення в Києві і в Черкасах – це виклик не тільки Петру Порошенку і його оточенню, а й Арсену Авакову і керівництву Нацполіції.
Обидва політики прекрасно вміють прораховувати сценарії. Але в цьому випадку явно переоцінили свій вплив і можливості, підставивши і себе, і своїх підлеглих, і державу в цілому.

Просто два факти.

1. Чи знав Арсен Аваков про підготовлювані акції Нацкорпусу в Києві і в Черкасах. Звісно, знав. Це його робота. Так само як знало про це все керівництво Національної поліції. Знали, коли прийдуть, куди прийдуть і приблизно скільки осіб. Всі, все прекрасно знали і розуміли, але не знали, чим це може закінчитися, і які будуть наслідки. Сподівалися, що хаос і протест можна контролювати.

2. Чи знав Петро Порошенко, що його друг, партнер і підлеглий Олег Гладковський причетний до схем розкрадань в «Укроборонпромі». Звісно, знав. Тому що це його робота. Так само як знали про це в ГПУ і СБУ, про що не втомлюється повторювати Юрій Луценко. Знали, хто причетний, звідки йде контрабанда і скільки осідає в кишенях. Але не думали, що про це напишуть журналісти, і це призведе до протестів. Сподівалися, що дерибан можна контролювати.

Прорахувалися. Буває.

Ось тільки ціна цього "прорахунку" – ще один плювок в обличчя правоохоронним органам і ще один стусан країні і державі в цілому.

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити