Глава Офісу Президента Андрій Єрмак виконує настанови свого кремлівського куратора Козака, - Андрій Піонтковський, російський політолог (Вашингтон)
Кремлівський продюсер "Козир"-Єрмак 11 робить крок до повзучого приєднання України до ОРДЛО, - Андрій Піонтковський.
Розчохлення міністром закордонних справ РФ кремлівського агента в Україні Андрія Єрмака (оперативний псевдонім "Козир") безпрецедентне в дипломатичній практиці, - стверджує Піонтковський у статті "Путінські "Козирі".
Якщо не згадувати, звичайно, часи "соціалістичного табору", коли Москва призначала угодних їй політиків в сусідніх країнах, а неугодні викидалися з вікон або відправлялися на шибеницю. (Обидва приклади взяті з політичної історії післявоєнної Чехословаччини, "звільненої" маршалом І. Конєвим.) Мабуть, наш Ріббентроп був упевнений, що зусиллями зрадників Коломойського і Єрмака, що володіють необмеженим впливом на президента країни, Україна вже доведена до табірної кондиції.

30 квітня на online-конференції "нормандської четвірки" йому довелося відчути деяке розчарування. Центральна заготівля суперагента "Козиря" - протокол про створення консультативної ради ОРДЛО-Україна - була, по суті, здана до архіву. І це хороша новина.

Кремль прагне форсовано реалізувати свій план знищення української держави через «відновлення його територіальної цілісності». Орді не потрібно ОРДЛО. Їй потрібна вся Україна, яка знову мала б стати Малоросією.
Про Єрмака-"Козиря" див. з 8 хв. 36 сек.:

При живому Путіні, при його необмеженому ресурсі озброєних до зубів "увічливих зелених чоловічків" і соціальних покидьків, мобілізованих з усіх автопомийок глибинної Росії, «повернення» Донбасу - контрольний постріл в голову України.

Припинення вогню так і не досягнуто, і десятки перемир'ів були зірвані Москвою саме тому, що постійна загибель людей на лінії розподілу необхідна російським властям як засіб психологічного тиску на Україну з метою змусити її «возз'єднатися» з ОРДЛО.

ОРДЛО - це чумний барак русского мира, військово-терористичний плацдарм, встановлений на території України після провалу імперської авантюри «Новоросії».

Єдиний засіб захисту української державності від цієї загрози - ізоляція, гігієнічний карантин. Демілітаризована зона з міжнародними миротворцями.

Кремлівський продюсер «Козир» 11 березня зробив дуже важливий крок по повзучого приєднання України до ОРДЛО. На оперативній зустрічі зі своїм новим куратором (Козаком) в Мінську він домовився про заснування свого роду Верхньої Палати майбутньої Малоросійської Федерації. 10 «сенаторів» від України призначать Єрмак із Зеленським, а 10 від ОРДЛО - російські окупаційні власті. Сподіваюся, цього вже ніколи не станеться.

Інф.: republic.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити