Фінансування Української психіатричної лікарні з суворим наглядом МОЗ України, яка розташована у Дніпрі, закінчується наприкінці року
Про це під час брифінгу у Дніпрі заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передає Depo.Дніпро.
Вона повідомила про твердий намір закрити лікарню через перехід до нових стандартів надання психіатрічної допомоги.

У Міністерстві охорони здоров'я планують ті 750 хворих, які зараз перебувають у лікарні, розподілити по 10 психлікарнях країни. За словами Супрун, аби хворі були ближче до місця проживання і своїх родичів.

Щодо персоналу лікарні, то частина піде на пенсію за віком, а інші мають можливість працевлаштування у інші профільні заклади.

Відомо, що аналогів цієї лікарні в Україні немає, в ній утримуються психічно хворі злочинці, які визнані неосудними.

Заклад перебуває на балансі МОЗу, але співпрацює з пенітенціарною службою.

Нагадаємо, що навесні 2017 року Супрун заявила про закриття Української психіатричної лікарні з суворим наглядом МОЗ України, яка розташована у Дніпрі і є єдиним таким закладом в країні. В цій лікарні під час перевірки знайшли історії хвороб, спогади і листи відомих дисидентів часів СРСР.

Коментар правника, народного депутата України кількох скликань Юрія Кармазіна:

Знову американська туристка хоче порушити вимоги ст.49 Конституції України, яка забороняє скорочувати мережу державних і комунальних закладів охорони здоров'я! На цей раз вона остаточно втратила розум,бо мова йде про установу, де утримуються люди, які є соціально небезпечними для суспільства, а їх аж 750!
Пане Порошенко П.О.! Позбавте Уляну Супрун українського громадянства, бо вона його отримала не вийшовши з американського, і перестаньте робити експерименти над УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ!І так страшно людям ходити по вулицях, а тепер уявіть, що можуть зробити хронічно хворі психічно люди, які вже вчиняли злочини!
Про це Юрій Кармазін написав на своїй сторінці у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити