Шоумен та співак, суддя шоу "Х-Фактор" Андрій Данилко (в образі Вєрки Сердючки) в новорічну ніч виступав для росіян під Москвою
Відповідне відео і фото опублікував у своєму Instagram відомий російський ведучий і актор В'ячеслав Манучаров.
Судячи з усього, Вєрка Сердючка разом з "мамою" Інною Білоконь виступила в новорічну ніч в одному з найпопулярніших закладів Московської області, про що свідчить геотег під відео та фото.

На самій світлині, де Манучаров позує у вбранні Діда Мороза, а відома гумористка Катерина Варнава в образі Снігуроньки, можна побачити Вєрку Сердючку з мамою.

Загалом, фото набрало майже 4 тисячі лайків, а відео майже 12 тисяч переглядів. Коментатори не здивувалися тому факту, що український артист і суддя популярного талант-шоу провів новорічну ніч в Росії, розважаючи росіян.

Проте, деякі користувачі звернули увагу на той факт, що Данилко різко погладшав.

"Вєрка вагітна походу", "Ось це Дольче Габбана", "Сердючка розжиріла", – пишуть користувачі соцмережі.

Зазначимо, шоумен Андрій Данилко ніколи не приховував, що продовжує виступати в Росії з початку агресії РФ. За його словами, у Росії найчастіше він виступає на корпоративах, на яких переважно гуляють самі ж українці.

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #3 profile4621 31.10.2018 19:22
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

https://www.fototort.pl/guestbook/public/img-1539196149.jpg
Цитувати
 
 
+3 #2 Дорн 03.01.2018 23:06
На фронт!
Цитувати
 
 
-4 #1 украинка 03.01.2018 23:00
Ну и что, вам всем только и видятся лица кремля, они шоу-мены и зарабатывают себе на жизнь своим трудом.И правильно, они не обворовывают свой народ, не зарабатывают на крови и не платят налоги воюющей с нами стане, как это делают наши "горе правители"
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити