Найстаріший культурологічний журнал в Україні отримав нове життя
Перший номер журналу вийшов ще у червні 1921 року, ставши справжньою сенсансацією у світі культури та мистецтва.
У 1991 році, з проголошенням незалежності України, журнал отримав сучасну назву "Українська культура".
А вже цього місяця журнал презентував абсолютно новий дизайн, рубрики та фундаментальні культурологічні дослідження.

Березневий номер "Української культури" представляє читачеві не лише оновлений дизайн, а й цікаві доповнення у рубрикаційній палітрі видання. Змінам у дизайні передували нововведення у жанровому наповненні. З'явилися нові рубрики: "Арт", "Розмова", "Провокація", "Традиції".

Тема березневого випуску – "Культура пам'яті". Минулого місяця відбулася низка культурних подій, які прямо чи дотично розглядали пам'ять як неодмінну умову формування здорової нації та інтелектуальної спільноти.

Євген Сверстюк, публіцист і мислитель зі світовим іменем міркує у рубриці "Монологи" над темами актуальними і неперехідними. Оксана Забужко долучає "УК" до своєї мапи книг і людей. З уривками есеїв знайомтеся у новій рубриці "Друкарня".

Літературний критик Оксана Харчук наводить аргументи, чому, не зважаючи на символічний масштаб постаті Тараса Шевченка, ми, з одного боку, трактуємо поета як виразника прагнень нації, а з іншого – знаємо, що зрозуміти його може лише освічена людина.

У рубриці "Студії" редакція представила нарис феміністичного дискурсу та розповіла про традиції успішної творчої самореалізації жінок в українській культурі.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити