Наталія Шевченко відштовхується у творчості від спадщини Раїси Кириченко, але шукає в пісні своє "обличчя"
Наполеглива торча праця артистки відзначена високими нагородами.
Спеціалізація "Народне пісенне мистецтво" Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, де Наталія Шевченко є студенткою ІІІ курсу, - це творча лабораторія, де кожен студент має можливість набути якісні професійні навички та розвивати свій талант виконавця сучасної естрадної, народної пісні, стати керівником вокального колективу, народного хору, фольклорного ансамблю, викладачем в загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладах.

Наталія Шевченко за свої два роки навчання в коледжі на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» вже має багато творчих досягнень та відзнак. Наталія, як неймовірно скромна людина, не любить публічно говорити про себе та свої здобутки. Але у свої 17 років, не кожен виконавець може мати такі творчі досягнення та визнання. У даний час Наталія творчо співпрацює з талановитим, відомим на всю Україну композитором Олексієм Чухраєм, який у свій час написав багато пісень для нашої славної землячки Раїси Кириченко.Пісня у виконанні Наталії Шевченко з репертуару Раїси Кириченко "Пане полковнику": ВІДЕО

Наталія Шевченко та Сергій Списюк - пісня "Два крила":

Наталія вже є першою виконавицею пісень, які для неї пише Олексій Іванович на вірші відомого поета Дмитра Луценка. У своїй публікації від 14.05.2019 року, на сторінці обласної газети “Зоря Полтаващини” О.Чухрай пише: ” …мені дуже пощастило на талановитих співачок “народного плану”. Серед наймолодших – студентка Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського Наталія Шевченко. На конкурсі “Нові імена України”, яким опікується Український фонд культури, вона виборола Гран-прі. Наталка дуже шанує Раїсу Кириченко, знає про її життя та творчість буквально все. Я переконаний, що шукати витоки у спадщині Берегині – це правильно, й водночас, раджу їй брати народні пісні та намагатися трактувати їх по-своєму, шукати своє  “обличчя…”.

Це, ніби дороговказ для творчого шляху Наталії, і ми над цим разом працюємо. У міжнародному конкурсі ім.Квітки Цісик, відомої співачки українського походження, брало участь від України 4 співаки (а всього було біля 50 учасників з багатьох країн світу) і Наталія стала переможницею: крім диплому І ступеня її нагороджено Орденом “Золотої Квітки”. Це для неї серйозне творче досягнення, яке необхідно відстоювати та рухатись далі у своєму розвитку як співачки.

У Наталії є ще одна вагома відзнака про яку вона сама не говорить публічно. Рішенням членів журі літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка від 19.08.2019 року “…за особистий вагомий внесок у розвиток національної культури і мистецтва” звання “Лауреата” та грошову премії надано “…співачці Наталії Шевченко, студентці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського”.
З нагоди вручення Наталії цієї премії у її виконанні вперше прозвучала пісня “Любисток”, яку написав для Наталії Олексій Чухрай на вірші Д.Луценка, та презентувала її власним виконанням на батьківщині Д.Луценка.
Це не випадкова відзнака для Наталії. В її репертуарі  більше 30 пісень на вірші Д.Луценка, з якими вона виступає на всіх концертних площадках не тільки області але й міста Києва.

28 та 29 лютого в Києві Наталія Шевченко виступить з концертами в Київському палаці для дітей та юнацтва. Початок о 18:30.

У даний час у нас з Наталією робота над новими піснями О.Чухрая. Хочеться побажати їй ще більших творчих здобутків і розуміння того, що творча праця неймовірно складна, системна, постійна і результат можливий тільки завдяки такій наполегливій творчій праці.

Усі ми горді тому, що в стінах нашого славного коледжу розпочинають свій нелегкий творчий шлях такі обдаровані особистості як Наталія Шевченко. Зичимо їй великих творчих успіхів.

О.П.Свирид, Голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін спеціалізації “Народне пісенне мистецтво”

Інф.: guc.org.ua
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити