Фільм вийшов в широкий український прокат 5 грудня 2019 року
Історія роману Василя Шкляра "Залишенець. Чорний Ворон" та його екранна версія розповідає про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.

Головний герой за прізвиськом "Чорний Ворон" — холодноярський отаман — організовує боротьбу проти більшовиків-окупантів, які вже заполонили Україну й запроваджують у ній свій радянський лад, вбиваючи патріотів та утискаючи українську культуру.

Україна, 1922 рік. Період, коли шансів на збереження власної держави вже не залишалось. Колишній офіцер УНР Іван разом зі своєї вагітною дружиною Тіною приїздить до свого батька. Він помічає, що місцевість поповнюють новоприбулі полки ГПУ. Ця операція була проведена для зачистки усіх повстанців, які ще продовжували боротьбу проти радянської влади. Іван, на прізвисько Чорний Ворон, не збирається терпіти знущання над власною сім'єю та рідним краєм і виходить на шлях протистояння загарбникам.

Фільм отримав лише схвальні відгуки. Це підтверджують і коментарі під відео в мережі YouTube:

Борис Костинський
Оце фільм! Дивився з величезним натхненням! Слава героям, що билися за волю України!

Аліна Дорош
Треба такі фільми цілодобово транслювати по всіх каналах, аби знати свою історію якщо не з книжок, то вже хоча б з телеекранів. І може тоді українцям, якщо вони вважають себе такими, не буде «какая разніца».

Світлана Шепетько
Чудовий фільм! На таких фільмах треба всю молодь з дитинства виховувати!
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити