6 червня в День свого професійного свята українські журналісти вимагатимуть виконання обіцянки Президента України Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію "Міжгір'я".
Про це йдеться у прес-релізі руху "Стоп цензурі!".
Журналісти проведуть мирну акцію в селі Нові Петрівці біля в'їзду до президентської резиденції "Міжгір'я".
"Мета – домогтися прозорості щодо проживання Президента в резиденції «Міжгір’я» в Нових Петрівцях, з приводу якої було зроблено низку журналістських розслідувань. Виконавши свою обіцянку, надану рівно рік тому в День журналіста, Президент міг би продемонструвати політичну відповідальність та справжній намір боротися з корупцією", - сказано у повідомленні.
Під час прес-конференції 4 червня 2010 року за підсумками 100 днів роботи Янукович запросив журналістів у Міжгір’я до своєї резиденції.
"Збирайтеся, їдемо зараз, без підготовки", – сказав пан Янукович, відповідаючи на запитання Мустафи Найєма.
Після той прес-конференції Янукович у присутності журналістів доручив Ганні Герман знайти декілька автобусів для поїздки журналістів до своєї заміської резиденції.
Через декілька годин після цього Герман повідомила журналістам, що ця поїздка не може відбутись того дня, бо у президента зараз важлива міжнародна зустріч, а також пообіцяла, що дану поїздку буде організовано найближчим часом.
8 вересня 2010 року у офіційній відповіді прес-служби Адміністрації президента, яку було опубліковано на сайті президента, було сказано, що поїздка журналістів до Міжгір'я не відбулась з організаційних причин.
11 лютого прес-секретар президента Денис Іванеско повідомив Kyiv Post, що обіцяна президентом поїздка журналістів у резиденцію Януковича в Міжгір'ї відбудеться не скоро через щільний графік глави держави.
25 лютого під час прямого ефіру проекту "Розмова з країною" Янукович сказав, що не запрошує журналістів до себе в Міжгір'я, бо йому цього не дозволяє його охорона.
За інформацією “Української правди”, споріднені фірми ТОВ “Дом Лесника” та ТОВ “СПС-Груп”, які пов'язані з оточенням Януковича та які зареєстровано за однією адресою в Броварах на вулиці Кірова, 90, офіс 16, у 2009 році тратили мільйони доларів на імпорт матеріалів для об'єктів в Міжгір'ї, здебільшого для зовнішнього оформлення фасадів будівель. У першій половині 2010 року згадані вище дві фірми закупляли за кордоном переважно дерев'яні вироби для внутрішнього оздоблення приміщень.
За офіційними даними Державної митної служби, які потрапили в розпорядження Kyiv Post, протягом 2010 року “Дом Лесника” та “СПС-Груп” завезли матеріалів на суму 152 672 399, 14 гривень, тобто на трохи більше $19 мільйонів.  

kyivpost.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити