В Україні суспільство має жорстко реагувати на будь-які прояви симпатії до Росії і антиукраїнські вчинки
Про це в ефірі ObozTV заявила військовий інструктор, волонтер Маруся Звіробій.
"Ми повинні цінувати свою мову, ми повинні бути принциповими і не давати тут принижувати українську націю, звертати увагу на будь-які сепаратистські прояви. Навіть у якихось кафешках, де зняли патріотичну символіку. Це повинно бути покараним. Тобто, якщо при нас, на нашій землі хтось собі дозволяє сказати "слава Росії", або зняти український прапор - він повинен отримати в "диню" відразу ж. Це та війна, яку може дозволити собі контролювати кожен", - вважає волонтер.
За її словами, саме толерантність зіграла з українцями злу роль у 2014 році. "Якщо якась бабуся починає розповідати про Радянський Союз, що нам потрібно туди, "Сталіна на вас немає" - закрити рот на місці. Ми повинні бути принциповими, тому що саме через лояльність ми така легка здобич", - додала вона.
При цьому Звіробій підкреслила, що країна так за ці роки і не навчилася протистояти російським пропагандистам на інформаційному фронті.
"У нас Донбас віджали телевізором. Ми дуже легка здобич в інформаційному плані, ми так і не навчилися інформаційно протистояти", - резюмувала волонтер.

Інф.: u-news.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити