Врадіївка вже в Сумах не за горами: заступник прокурора Сумської області Кошелєв, за сумісництвом племінник прокурора Сумської області Білоконя - влаштував ментівське беззаконня в нічному клубі "Монті". Мабуть, прокуратура вирішила розширити сфери "кришування", і посилено зайнятися місцевими клубами в стилі лихих дев'яностих. Так що, як бачимо, наші Сумські "вершителі доль" нічим не поступаються врадіївським бандрелогам. Маючи "корочку", правоохоронець мало того, що безкоштовно відвідує всі нічні заклади (до речі на цьому магічні властивості "ксіви" не закінчуються), але виявляється, як видно на відео, може безкарно бити персонал нічного клубу "Монті".
 
Сьогодні побиття бармена, завтра згвалтування, післязавтра вбивство. Адже до вбивства і не далеко ... Кошелєв "покуражившись" у "Монті", в стані абсолютного нестоянія ще тривалий час розсікав по місту на авто, а міг когось збити насмерть! І в цьому б випадку як завжди відмазав його дядько. Але ж тільки недавно засуджуваний ганяє п'яним за кермом Блинников, що зніс зупинку, і що забрав життя двох людей. І причиною там став алкоголь.
Нам же міліцію завжди ставлять у приклад... А про який приклад ідеться тут? Чому він навчить молодь? Йди працювати в прокуратуру, ганяй безкарно "бухим" за кермом, ходи безкоштовно по нічних закладах, демонструй свою "ксівну" перевагу?
ДАІшники вже давно знають номери автомобілів цих упирів, і не зупиняють. А якщо зупинять то в цьому випадку,  як завжди, допоможе заповітна "скоринка"...
Ще не "затерті" пости в ЗМІ:
Сумський Ландик у прокурорських погонах (заступник прокурора м. Сумы Кошелєв Д.К.)
В Сумах заступник прокурора напився і напав на бармена (ВІДЕО)
До речі цю інформацію підтверджує і народний депутат України - Олег Медуниця на своїй сторінці у Facebook

Андрій Коробков, для "Волі народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити