Виставка поданих проектів відбудеться з 12 по 27 листопада 2020 року у виставкових залах Національного заповідника "Софія Київська"
Станом на 4 листопада 2020 року Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти вже отримало 108 робіт.
Очікується, що їх може бути ще більше, оскільки деякі роботи, що були відправлені поштою у встановлений строк, могли ще просто не дійти.
"Минулого разу, коли проводився подібний конкурс, за рік було отримано всього 52 заявки, тепер же протягом місяця на конкурс надійшло вдвічі більше робіт. Подібна активність свідчить про високий ступінь зацікавленості наших громадян до самого конкурсу. Тож для нас вкрай важливо, щоб сам конкурс відбувся максимально прозоро і справедливо", - зазначає Голова Держмистецтв Галина Григоренко.

Наступним етапом, після отримання всіх робіт, буде перевірка їх на відповідність умовам, встановленим постановою Кабінету Міністрів України, та проведення виставки всіх отриманих ескізів на конкурс.

Така виставка відбудеться з 12 по 27 листопада 2020 року у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська», де всі охочі зможуть переглянути роботи представлені на конкурс.

Визначати найкращі проекти ескізів, які отримають премії, буде фахове журі конкурсу.

Окрім програми та умов проведення конкурсу журі також керуватиметься в роботі і результатами громадського обговорення та експертної дискусії, що відбулась 29 жовтня 2020 року в Укрінформі.

Нагадаємо, найкращі проекти ескізів отримають премії:

- перша премія - 100 тис. грн,

- друга премія - 50 тис. грн,

- третя премія - 30 тис. грн.

Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити