Органам влади нічого засуджувати і критикувати народ, коли самі нездалі, - Володимир Пилипчук
Причому нездалі - у всіх сферах життя.
Я не схильний засуджувати протестуючих у Нових Санжарах... як і в інших частинах України.
Причина їх протестів криється не у відсутності гуманності, а тотальній недовірі людей до слів і дій влади, в її постійних обманах населення.... Люди не вірять у те, що органи влади зробили ВСЕ, щоб організувати абсолютний карантин, що створена надійна інфраструктура - окремий водопровід, високотемпературна обробка екскрементів, надійно ізольована каналізація, підготовлений персонал, зроблено місячний запас їжі для хворих і персоналу, що протягом 2-4 тижнів ніхто не покине території закладу та інше...

- Страх - природнє відчуття людини. Але в даному випадку - страх викликаний глибокою і довготривалою недовірою до дій і обіцянок брехливої влади!

- Якщо так усе надійно, як обіцяє влада, то чому владі було на організувати карантинну зону в лікарнях СБУ, МВС в Києві, Офісу президента, чи в "крутій" Конча-Заспі, чи Феофанії? Чи в Санжарах санаторій оснащений набагато ліпше, ніж у названих "крутих" закладах влади? Для чого тоді було розпускати чутки, що хворих лікуватимуть чи реабілітуватимуть у чотирьох місцях в Україні, в тому числі Тернопільській області чи в Карпатах? Що це, як не провокації людей владою? Люди ж бачили, що ні на одному з об'єктів в жодних областях не "кипить робота" (в турборежимі) , не проводилося ніяких інтенсивних робіт з підготовки до прийняття хворих! Згадайте: коли Китай готувався до боротьби з проблемою, то весь світ знав, що за шість днів будуть (і були!) збудовані і оснащені спеціалізовані клініки.

- А нинішнє засудження владою протестів - то є бажання показати: подивіться, яке гниле нутро в українців, в тому числі - з обов'язковим акцентом на конкретних регіонах... І єдині аргументи влади - кийки, БТРи, спецназ sз ріденьким позначенням номерів на касках... Чому на більшості касок немає номерів? Щоб приховувати імовірні злочини мєнтів? Про яку якість підготовки Авакова до лікування хворих в його санаторії може йти мова, коли "не вистачило часу" -  для ідентифікації бійців спецназу навіть "не встигли" проставити номери... ЦЕ форма залякування людей безкарністю мєнтів, а від залякування, природно, також виникає страх. Режим тримається на залякуванні!

Так що нічого засуджувати і критикувати народ, коли самі нездалі і круті "пофігісти" ... Причому нездалі - у всіх сферах життя ...

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковейь, громадський діяч

Інф. із сторінки автора у Facebook (публікується з його дозволу)

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити