Кравчук: Польща не має права вчити Україну
Україна і Польща – суверенні країни. Тому не можна, щоб одна з них намагалася бути вчителем для іншої.
Про це сказав перший президент незалежної України Леонід Кравчук польському виданню Rzeczpospolita, коментуючи українсько-польські відносини, – передає ZN.UA.
"Не можна вчити Україну, що їй робити, кого вважати за героїв, а кого ні. Я родився в Україні, але тоді це була територія Польщі. Мого батька і матір, які працювали на польських поселенців, вважали хамами і бидлом", – сказав Кравчук.

«Ми раділи і вважали Польщу за лідера. Але Польща вирішила бути вчителем. Якщо Варшава хоче мати з Києвом хороші відносини, то ці відносини повинні бути рівноправними. Польща не може вирішувати нашу внутрішню і зовнішню політику», – підсумував він.

Нагадаємо, що раніше екс-прем’єр-міністр Польщі Ян Ольшевський висловив упевненість, що Бандера не відповідальний за Волинську трагедію, адже вона сталася тоді, коли Бандера був ув’язнений німцями.

Раніше повідомлялося, що Президент Польщі Анджей Дуда згадав про жорстокість українських націоналістів, які 74 роки тому знищили польське село Гута Пеняцька, однак зазначив, що бажає хороших стосунків з українцями.

Інф.: zik.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити