У ніч на 28 жовтня стрілки годинника слід перевести на годину назад
Спатимемо на годину довше.
У ніч на неділю, 28 жовтня, Україна переходить на зимовий час. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад о 4:00 ранку. Незважаючи на те, що часу на сон стане більше, не всі люди добре сприймають переведення часу, адаптація до нових умов може зайняти до двох тижнів.

В Україні переведення годинників регламентується постановою Кабміну від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Зазначимо, що вперше перехід на зимовий та літній час був введений у Великій Британії у 1908 році. У СРСР перехід на зимовий час регулярно здійснюється з 1981 року. На сьогодні понад 110 країн світу переходять на літній і зимовий час.

З 2019 року в Євросоюзі скасують переведення стрілок годинника. Жителі Бельгії, Нідерландів і Люксембургу визначать на референдумі, в якому часі вони хочуть жити. Ззгідно з опитуванням, 80% європейців висловилися проти переходу на літній і зимовий час, так як відчувають погіршення самопочуття у ці періоди.В Україні також планують відмовитися від переходу на літній час.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити