Співак Іван Дорн підтвердив, що його патріотизм до України на сцені виявився фальшивкою!
Зречення Дорна!
Співак Іван Дорн, який неодноразово на російській сцені зображав із себе патріота України, виправдався за свою поведінку, сказавши, що не збирався допомагати армії, й назвав Росію та Україну однією країною.
Про це він сказав в інтерв'ю Газете.Ру.

Дорн заявив, що не знає, куди пішли гроші, віддані ним волонтерам.

"Я давав гроші волонтерам, які збирали гроші для постраждалих мирних жителів українських міст, особливо після того, що сталося в Маріуполі. У нас взагалі в зборі коштів активно бере участь вся країна, оскільки держава не може допомогти всім нужденним. У мене є можливості і бажання - я допомагаю, а що відбувається далі... про це я ніколи не замислювався. Але не всі передані мною гроші пішли на медикаменти. Деякою сумою волонтери вирішили розпорядитися по-своєму. У підсумку в фейсбуці з'явився пост Сергія Притули, одного з волонтерів і мого товариша: він писав про те, що передані мною гроші пішли на озброєння української армії", - сказав Дорн.

Він заявив, що тим самим волонтери надали йому "ведмежу послугу".

Свого часу Іван Дорн на "Новій хвилі" виконав танець пінгвінів з Тризубом.
Дорн також виправдався, чому виступив у Юрмалі у футболці з Тризубом.

"Це просто у світлі подій, що відбуваються, так було сприйнято. Насправді у мене ще до всіх цих подій вийшов кліп, там все та ж символіка та інше. Просто кожен бачив це під своїм кутом, своїм ракурсом... Цим я говорив, що я за мир, спокій, за єдину країну - в Україні мене зрозуміли правильно ", - сказав він.

Також Дорн заявив, що Росія і Україна для нього - одна країна.

"Для мене це все-таки одна велика країна. Ще недавно я був інтернаціональним артистом - своїм і тут, і там. Зараз виходить так, що країни вже різні, і кожна країна може від мене відмовитися. При цьому у мене більшість родичів живуть в Росії. Місцеві видання пишуть про те, що я заробляю гроші тут і витрачаю їх на українських військових, але ніхто не питає, скільком родичам Іван допомагає? Чому? " - сказав він.

Дорн заявив, що сподівається на проведення концертів у Росії.

"Так, звичайно, концерти (в Росії) будуть. Після України, восени, збираємося в тур по Росії, Казахстану та Прибалтиці. Потім, якщо пощастить, зробимо крок трохи далі - Лондон, Португалія, Канада, Америка... Я б хотів, щоб на наших концертах з'явилася атмосфера оазису, де можна відпочити і забути про проблеми. Ми не будемо розмовляти зі слухачем про політику. Та й сказати щось мені нічого - я, як і багато хто в наших країнах, абсолютно збентежений. Нас дурять всі й скрізь, а я хочу бути чесним і з самим собою, і перед своїми шанувальниками ", - сказав співак.

Як повідомляв "Обозреватель", популярний український виконавець Іван Дорн виступив у Новий рік в Москві, а пізніше дав концерт на корпоративі в нічному клубі там же.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 UKR 12.04.2017 20:52
Маски знято! Русіш Іван, чемодан, вокзал, путіностан!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити