На Андріївському узвозі в Києві з’явиться сквер імені Василя Сліпака — Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера орденів "Золота Зірка" та "За мужність" І ступеня.
Ще у 2017 році громадська спілка "Музичний батальйон" за підтримки мистецької громадськості Києва ініціювали облаштування культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака. Вони прагнули втілити мрію відомого оперного співака — "щоб у мистецькій перлині Києва, на Андріївському узвозі, завжди лунала українська пісня".

Того ж року на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік провели урочисту церемонію закладання пам’ятного каменя на місці облаштування майбутнього скверу. А на початку 2018 року зареєстрували петицію про створення скверу у Києві, яка набрала понад 10 тисяч підписів.

21 липня 2020 року відбулося засідання київської Комісії з питань найменувань, де члени Комісії підтримали пропозицію «найменувати сквер на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік на честь Василя Сліпака (видатного українського оперного співака й добровольця)».

На сьогодні вже існує кілька варіантів проєкту. До ідеї облаштування майбутнього скверу долучилися й видатні архітектори, дизайнери, скульптори, які запропонували своє творче бачення.

Катерина Щербина
Інф.: armyinform.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити