Художній фільм "Кіборги" може стати потужним чинником для утвердження образу українського героїзму
Не здадуться поки живі!
Це історія українців, які стояли на захисті своєї країни в боях за Донецький аеропорт у 2014-2015 роках. Пропонуємо до Вашої уваги анонс одного з найочікуваніших українських фільмів цієї осені - "КІБОРГИ", який виходить у прокат 7 грудня 2017 року. Фільм, присвячений найбільшому військовому подвигу в сучасній історії України.
Офіційний трейлер фільму режисера Ахтема Сейтаблаєва "КіБОРГИ":

Художній фільм «Кіборги» - історія людей, які, незалежно від освіти, професії та мови, приїхали в ДАП захищати Україну. Це не лише воєнна історія, скільки історія про смисли. Цей фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. У фільмі є все – і внутрішні конфлікти, і любов, і дружба, і силу духу.
Жанр: воєнна драма, бойовик
Режисер: Ахтем Сеітаблаєв
Продюсер: Іванна Дядюра
Оператор: Юрій Король
Сценарій: Наталія Ворожбит
Актори стрічки: В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал
Реальні прототипи героїв: Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам».
Хронометраж: 112 хв.
Короткий огляд фільму:

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити