10 грудня 2013 року студенти по всій Україні вийдуть на акції студентської солідарності з молодими українцями, проти яких фальсифікуються справи та які отримали тяжкі тілесні пошкодження в наслідок побоїща на Майдані 30 листопада 2013 року. Минув тиждень із того ранку коли студентів жорстоко розігнали, проте жодних дій спрямованих на виявлення та покарання винних не вчинено.
Тому, студенти оголошують 10 листопада – днем студентської солідарності! Вони пройдуть колонами до Міністерства внутрішніх справ у Києві та управлінь МВС в інших українських містах. Учасники акцій проведуть мовчазний флеш-моб аби виказати свою солідарність із молодиками, які постраждали внаслідок незаконних дій спецпідрозділу МВС "Беркут".
Студенти вимагають від влади припинити фабрикування кримінальних справ проти студентів та звільнити незаконно затриманих студентів, а також притягнути до кримінальної відповідальності організаторів та виконавців кривавого побоїща на Майдані Незалежності.
Організатори акції закликають всіх студентів України солідаризуватися та виходити на акцію 10 грудня у своєму місті! До акції приєднались вже 9 міст: Рівне, Донецьк, Тернопіль, Луганськ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк!
 
Початок акції у м. Київ 14.00 в парку ім. Тараса Шевченка.

Інф.: fri.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити