Відпочити цього літа на кримському узбережжі коштує від 50 гривень з людини за ліжко. За ці гроші власники житла пропонують пожильцю місце в кімнаті без особливих зручностей і кондиціонера. Кімнати зі зручностями вже обійдуться наймачам від 100 гривень на добу, повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando. Ціни на добову оренду житла в Криму цього року практичні такі ж, як і минулого.
Найдоступніші пропозиції стартують від 50 грн з людини у приватників і від 100 грн в пансіонатах. При цьому за ці гроші майже неможливо знайти пропозиції зі зручностями в кімнаті та кондиціонером. Харчування також за окрему плату.

Зняти кімнату з двома спальними місцями, зручностями, відносно новими меблями і кондиціонером обійдеться вже мінімум в 150 грн за добу. І це у відносній віддаленості від моря. Наприклад, в Орлівці, під Севастополем, кімната в приватному будинку в 15 хвилинах ходи від моря пропонується за 200 грн на добу.

На популярних курортах ціни можуть перевищувати мінімальні в кілька разів. А в липні і серпні вартість проживання виростає ще в середньому на 10-20%. Якщо підсумувати витрати на відпочинок в Криму, то отримана сума буде приблизно відповідати вартості путівки в тризірковий готель в Туреччині.

Наприклад, якщо пара з Києва відправиться на тижневий відпочинок до Криму, то на проїзд у поїзді (плацкарт), проживання без зручностей і мізерне харчування вони витратять більше 2000 грн за тиждень. І це не враховуючи додаткові витрати на розваги, екскурсії і т.д. Відпочинок з відносним комфортом (кімната на двох з новими меблями, технікою і кондиціонером) і поїздкою в купе обійдеться вже мінімум в 4200 гривень.

Якщо летіти в Крим літаком, то бюджет на відпочинок перевалить за 5000 грн. При цьому тижневий відпочинок у Туреччині обійдеться від 2500 грн з людини. У цю вартість включено: авіапереліт, трансфер, страховка, проживання в тризірковому готелі з харчуванням за схемою "все включено" (all inclusive) і вечірня анімація.

Тижневі путівки в єгипетські готелі класу "три зірки" стартують від 3200 гривень з особи. Таким чином, різниця у вартості між відносно комфортним відпочинком в Криму та на курортах Туреччини практично відсутня.

Інф.: regionews.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити