У чоловіка були проблеми зі здоров'ям
Юрист Олександр Джус, який виграв у Київенерго суд по тарифах, був знайдений мертвим в Івано-Франківську, повідомляють "Патріоти України".
Увечері 3 вересня сусіди Олександра відчули неприємний запах і викликали копів і рятувальників з проханням відкрити вхідні двері квартири на третьому поверсі 5-типоверхового житлового будинку по вул. Степана Бандери, 12.

Пожежно-рятувальна служба по автодрабині проникла в квартиру через віконний отвір балкона і виявила в кімнаті 28-річного чоловіка без ознак життя.

“На момент прибуття наших співробітників дверні замки були без ознак злому, меблева обстановка в квартирі не порушена. При первинному огляді експерти не виявили слідів насильницької смерті. Однак, остаточні висновки можна буде зробити після розтину”, – розповіли рятувальники.

Знайомі і друзі Олександра Джуса згадують, що у нього були проблеми зі здоров’ям, що на їхню думку і стало причиною смерті.

Олександр Джус працював юристом. Займався “гарячими” соціальними справами. Зокрема, виграв два суди (першої та другої інстанції) проти ПАТ Київенерго. Згідно з рішенням судів, Київенерго має компенсувати киянам на їх вимогу різницю між фактичною вартістю послуг і завищеною, яка помилково прийшла до них у платіжках.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити