266 нардепів дали "зелену вулицю" завершенню дерибану національної власності
Приватизацію державного майна здійснять у рамках права... Англії і Уельсу!
Верховна Рада прийняла закон про приватизацію держмайна №7066.
Рішення було прийняте за засіданні Верховної Ради 18 січня, повідомляє "Економічна правда".
"За" проголосувало 266 депутатів (поіменно).

Прийняття цього законопректу за запевненням уряду повинно прискорити і покращити процес продажу державного майна, а також зробити його прозорим.
За словами голова Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Андрія Іванчука, данний законопроект відповідає повністю всім європейським стандартам, вводяться нові революційні підходи, які забезпечать прозорість приватизації в нашій країні.

Відтепер приватизація буде регулюватися одним законом замість семи за нинішнім законодавством.

Законопроект про приватизацію запроваджує два способи продажу - це аукціон і викуп об'єктів приватизації в тому разі, якщо на момент прийняття закону майно вже перебувало в оренді.

Також встановлюється 11 місяців підготовки для об'єктів великої приватизації і 5 місяців для малої.

Якщо вартість активів за останній рік перевищує 250 млн гривень - це великий об'єкт приватизації, який буде продаватися з залученням радника. Якщо менше - це мала приватизація, яка буде проходити виключно на електронних майданчиках.

Один з ключових моментів законопроекту - приватизація по англйіского праву. До 1 січня 2021 року покупці об'єктів приватизації мають право вимагати укласти всі правові угоди в рамках права Англії і Уельсу.

"Це питання має безпосередній вплив на національну економіку", - заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, державні підприємства на сьогодні - найбільший сектор корупції.

"Ми їх запускаємо, люди отримують роботу, Україна отримує конкурентний продукт. Або все залишаємо як є. А як є – неефективно", - зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що закон є абсолютно відкритим і дає змогу створити десятки тисяч робочих місць, створити умови для серйозного економічного зростання, що однозначно якісно позначиться на житті людей.

Інф.: epravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+5 #1 Дорн 20.01.2018 11:24
Під шумок прийняття Закону про необхідність захищати свою державу від агресора (закон про "деокупацію") - ніби цього нема в Конституції!- прийняли Закон про ДЕРИБАН! Усі мовчать!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити