Багаторічний суддя Конституційного суду України Віктор Шишкін різко розкритикував "гаранта" Зеленського
- Президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні виявив неповагу до Українського народу і до Основного Закону.
По-перше, він сказав, що Конституція має брехливі норми, нібито українці ніколи не були власниками землі згідно із ст. 13 Конституції. Але земля - це не те, що можна покласти в кишеню українця. За що ж українці проливали кров усіх попередніх поколінь, включаючи сьогоднішнє покоління між 2014-м і 2019-м роком?
Земля таки належить Українському народові. Але ж у разі продажу її отримають не всі. Значить, вона комусь належатиме, а комусь - ні. Ми ходимо по українській землі, яка нам належить... По-друге, в його словах була висловлена неповага до самого тексту Конституції. Він клявся на Конституції. Як можна після цього говорити, що вона має "брехливі" норми? А він сам прочитав цю Конституцію? Адже там не лише ст. 13, а й ст. 14, згідно з якою земля є основним національним багатством і перебуває під особливою охороною держави. За це несуть відповідальність органи державної влади і, насамперед, президент.
Він що, не хоче виконувати свої обов'язки? Подібний спіч рівня "95 кварталу" не личить президенту! - підсумував Віктор Шишкін.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh