Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Найбільша загроза для влади, що мама вийде на волю після рішення Європейського суду, - Євгенія Тимошенко

   Politics
До саміту Україна-Євросоюз залишаються лічені тижні. Те, що цей саміт відбудеться 25 лютого, означає, що зараз в української держави та її лідерів є час виправити політичну ситуацію. Випустити на волю політв'язнів. Цей шанс їм дається. Всі інші справи, порушені проти неї, просто не спрацювали. І зараз найбільша загроза того, що мама вийде на волю після рішення Європейського суду. Тож потрібно було піти ва-банк та звинуватити її в новому злочині. Використали сфальсифікований козир, просто щоб очорнити її ім'я. Але довести в суді вони це просто не зможуть.
Про це в інтерв’ю dw.de Євгенії Тимошенко.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Виконавча влада узурпувала всю владу в Україні, - експерт

   Politics
Нинішня влада в Україні не є ні народною, ні демократичною, ні українською
Ця влада ніяк не поєднана з народом – ні ідейно, ні на рівні інтересів. Народ не знає, яку державу творить влада в Україні; жодна гілка і структура влади не діє в інтересах народу, а працює на саму владу; жодна політична сила, представлена в структурах влади, не захищає народ від наростаючого державного грабежу, а тільки виборює для себе можливість грабувати народ і присвоювати якомога більшу частку награбованого. Антинародна суть цієї влади очевидна.
В Україні знищуються рештки народовладдя. Виконавча влада узурпувала всю владу в Україні, вона повністю підпорядкувала собі законодавчу і судову гілки влади, а з прийняттям закону про вибори президента Верховною Радою цілком звільнить себе від волі народу. Антидемократична суть нинішньої влади незаперечна. Про це - у статті на сайті '"УП" Петра Іванишина, (Науково-ідеологічний центр ім. Д. Донцова).  Детальніше
 

PostHeaderIcon For Yanukovych Would Be Better Resign Voluntarily - Oleg Soskin

   Politics
altВідомий український економіст і політолог Олег СОСКІН дав для порталу Воля народу коментар щодо участі української делегації у цьогорічному економічному форумі в Давосі.
Олеже Ігоровичу, яке місце України на економічному форумі в Давосі? І чи досягла Україна своєї мети на цьому форумі? Який рівень української делегації, яку очолив Президент Янукович, та рівень її прийняття?
- Під час проведення форуму в Давосі Янукович повністю провалився. Він не зміг там досягти жодної мети. І такого низького рівня спілкування як на цьогорічному форумі ще не було за всі часи поїздок президентів на такий форум.
 

PostHeaderIcon The White House Launched a National Dialogue To Achieve the Security Of American Community

   Politics
altVice President Joe Biden joins a live conversation on reduce gun violence
Before Vice President Joe Biden introduced a set of ideas to help reduce gun violence, he kicked off a national conversation. He wanted to make sure that he heard from people from every perspective about the steps we need to take to protect kids and make our communities safer. And that dialogue isn't over. This was reported on the official White House website.
January, 24, in a hangout hosted by Google and moderated by Hari Sreenivasan from PBS NewsHour, Vice President Biden will speak with a group of Google+ users about the White House policy recommendations and answer their questions.(WATCH).
 

PostHeaderIcon January 25 Would Have Turned 75 Volodymyr Vysotsky - the World-Famous Poet With Ukrainian Roots

   Hot topic
altУкраїнський Висоцький
Для всіх нас Володимир Семенович назавжди залишиться молодим. В незмінній улюбленій чорній водолазці і шкіряному піджаку, з танцюючими чортиками в очах і гітарою в руках. Коли його не стало (у 1980-му), йому було всього 42 роки. Сьогодні Висоцькому могло б виповнитися 75 років. З цього приводу в Москві пройшов концерт "Своя колія" з натовпом попсових зірок. Свої пам'ятні концерти по всьому СНД влаштовують шанувальники барда. Пройдуть вони і в Україні. І це правильно: адже Володимира Семеновича багато пов'язувало з нашою країною. Володимир Висоцький - москвич, але коріння у нього - київське. Про це пише segodnya.ua.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Ахметов зайняв 26-ту позицію серед найбагатших людей планети

   Economics and Business
Україна обігнала росіян у рейтингу мільярдерів
Донецький бізнесмен, власник System Capital Management Рінат Ахметов став єдиним українцем, який потрапив до рейтингу 100 найбагатших людей планети за версією агенції Bloomberg.
Станом на 23 січня Bloomberg оцінив статок Ахметова у 22,3 мільярда доларів – від початку року він зріс на 5,2% ($1,1 млрд).
Порівняно з даними рейтингу за листопад 2012 року.
Ахметов піднявся з 38-го на 26-те місце, знову випередивши всіх мільярдерів-росіян: найбагатший із них – власник “Мегафону” Алішер Усманов – виявився на 36-й позиції зі статком у $19,8 млрд.
Інф.: vidia.org 
 

PostHeaderIcon “Гнати” на журналістів – це тупий маразм Азарова, який живе у віртуальному світі, - Роман Чайка

   Politics
Погані новини у ЗМІ – результат поганої діяльності влади
Так журналіст і телеведучий "5 каналу" Роман Чайка прокоментував виданню Новини України - From-UA заяву прем'єр-міністра Азарова про те, що журналісти оббріхують владу і лякають людей, які "в розпачі не знають, як звести кінці з кінцями" підвищенням тарифів. "Це тупий маразм Азарова, який живе у віртуальному світі, - упевнений журналіст. Людина , яка почала "гнати" на засіданні уряду на журналістів, мала на увазі зовсім інше - щоб не тільки вона одна займалася тупою пропагандою і брехнею через Фейсбук, але і щоб кожен міністр у своєму підрозділі говорив на чорне – біле. Проблема не в новинах, а в тих, хто їх створює.
 

PostHeaderIcon 150-ліття Січневого повстання проти Російської імперії Польща і Литва відзначатимуть протягом року

   Hot topic
Парламенти Литви та Польщі проголосили 2013-й роком урочистостей, присвячених 150-літтю Січневого повстання. На початку 1863 року поляки підняли повстання проти Російської імперії. Разом із польським народом на боротьбу з царським режимом піднялися литовці та білоруси. Були серед повстанців й українці. Президент Польщі Броніслав Коморовський, за фахом історик, наголошує на важливості подій 1863 року в долі польського народу. Президент говорить про масовий характер повстання та феномен створення національних польських установ в умовах російської окупації. “Це було незвичайно, що за таких обставин вони зуміли створити національний уряд, скарбницю, держапарат, жандармерію і, навіть, армію, яка воювала зі зброєю в руках. Результатом цієї боротьби стало відновлення держави в 1918 році”, – сказав Коморовський (фото: novostimira.com.ua).
У програмі польських відзначень 150-річчя Січневого повстання – найрізноманітніші заходи, які триватимуть по всій країні упродовж року, - йдеться у публікації на Радіо Свобода
 

PostHeaderIcon Замах на мову – замах на Конституцію, - Яворівський (ВІДЕО)

   Politics
23 січня у приміщенні прес-центру інтернет-видання "Обозреватель" відбулась прес-конференція на тему: “Мовний закон: провладний, опозиційний, оптимальний” (ВІДЕОЗАПИС)
У прес-конференції взяли участь: народний депутат України Володимир Яворівський і член Комісії людських та громадянських прав “Світового конгресу українців”, правозахисник Володимир Богайчук. Законопроект "Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні" авторства Ірини Фаріон, Марії Матіос і Володимира Яворівського, що був зареєстрований у Верховній Раді 10 січня, зазнав певних змін. Про це під час прес-конференції в "Обозревателе" розповів народний депутат України Володимир Яворівський. Зокрема, до колективу авторів приєднався народний депутат України Володимир Бондаренко та голова Фонду "Українська правнича фундація" Оксана Сироїд.  Інф.: obozrevatel.com
 

PostHeaderIcon 23 січня, 165 років тому, народився Богдан Ханенко - великий український меценат

   Culture and Spirituality
Богдан та Варвара Ханенки понад 40 років віддавали значні власні кошти на розвиток української культури 
Богдан Іванович Ханенко народився 23 січня 1848 року в родовому маєтку Ханенків у с. Лотоки на Чернігівщині, пра-правнук Миколи Даниловича і син Івана Івановича Ханенка. Збірку археологічних знахідок й мистецьких творів передав до Музею мистецтв у Києві, на основі якого згодом засновано Музей мистецтв ВУАН, який потім довгий час називався Київський музей західного і східного мистецтва, тепер — Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (знаходиться на вул. Терещенківській). Ханенко провадив на власні кошти археологічні розкопи переважно на території Київщини. Видав збірник "Древности Поднепровья". Був членом Археологічної комісії, Історичного товариства Нестора Літописця та інших наукових товариств. Детальніше
ше 
 

PostHeaderIcon Одеським українофобам не вдалося зіпсувати Свято Соборності

   Civil Society
Сталіністи в Одесі розгорнули транспарант із написом: "Путин - наш государь"
Одеські мас-медіа провіщали на 22 січня справжній двобій між свободівцями та їхніми антиподами – членами ГО "Молодежное единство".
Офіційна церемонія була проведена чітко за казенним сценарієм спершу біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а потім біля пам’ятника Іванові Франкові. Коли чиновництво відбуло, біля пам’ятника Кобзареві зібралися представники "Молодежного единства". Було їх разом із сталіністами та іншими українофобами близько п’ятдесяти, хоч напередодні вони похвалялися зібрати більш як з півтисячі учасників. Перед монументом вони розгорнули транспарант із написом: "Шевченко за союз всех славян. Либерасты и наци предали его. Только империя всех защитит! В.В.Путин – наш государь".
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні924
mod_vvisit_counterВчора4533
mod_vvisit_counterЦього тижня30924
mod_vvisit_counterМинулого тижня34425
mod_vvisit_counterЦього місяця90997
mod_vvisit_counterМинулого місяця150753
mod_vvisit_counterЗа весь час14346154