Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Волі українського народу відповідає єдиний референдум - щодо негайного припинення повноважень чинного Президента, - НКЗУ

   Civil Society
ГЕТЬ ВІД КРЕМЛІВСЬКОГО ЯРМА!
Народний Комітет Захисту України звернувся до Президента України Віктора Януковича і закликав опозиційні парламентські та позапарламентські партії, патріотичні громадські організації, весь український народ приєднатися до громадянської ініціативи "Геть від кремлівського ярма!" та долучитися до організації її всенародної підтримки. Звернення підписали: Левко Лук’яненко, Дмитро Павличко, Іван Дзюба, Богдан Горинь та інші, - інформує wz.lviv.ua.
“Ми, члени Народного Комітету Захисту України і ті, хто підписався під цим Зверненням, перейняті тривогою за долю нашої Батьківщини… З метою виправдання і легітимації  входження України до Митного  союзу Вами та Вашими поплічниками готується референдум. Єдиний референдум, який сьогодні відповідає волі українського народу, – це референдум щодо негайного припинення Ваших повноважень на посаді Президента як особи, що через антинародну, антиукраїнську політику та узурпацію влади втратила легітимність і моральну підтримку суспільства”, - говориться у Зверненні.  Повний текст
 

PostHeaderIcon Україну населяють мутанти, яких значно побільшало в останні роки

   Civil Society
Гуморист Павло Глазовий (на фото) у книзі "Архетипи" (2003) влучно передбачив те, що ми пожинаємо
Гумор – страшна сила у вправних руках. Та ослабли наші руки, бо ми нині докотилися, як писав Шевченко, до самого краю, коли українець українця розпинає на догоду вражій владі. Та, зрештою, скільки тих українців залишилося на рідній Вкраїні? Ну, від сили тисяч десять, а може й менше. А хто ж тоді населяє нашу неньку? Мені здається, що це мутанти, яких значно побільшало в останні роки. Кажуть, що це дія прихованої радіації після аварії на ЧАЕС. Всі очікували, що радіонуклеїди вплинуть на фізіологію, а виявилося, що подіяло на мізки. Та й так подіяло, мамо рідна, що ґвалт. Зовсім відняло розум. Та, ось який парадокс, чомусь від цієї недуги потерпають винятково українці.
 

PostHeaderIcon Гриценко вважає, що Янукович інтегрує Україну в Донецьку область (ВІДЕО)

   Politics
Гриценко нагадав Януковичу, що Донецька область – ще не вся Україна
Янукович інтегрує Україну в Донецьку область. Таку думку висловив народний депутат України Анатолій Гриценко під час прямого ефіру "Шустер Live" (25.01.2013) (ВІДЕО)
Коментуючи новий уряд, він звернув увагу на одну обставину:
"Президент – донецький, прем’єр – донецький, перший віце-прем’єр – донецький, спікер – донецький, голова Нацбанку – донецький, генпрокурор – донецький, міністр внутрішніх справ – донецький, керівник того Міністерства податків і зборів, в якому є податкова міліція – донецький. Далі, голова Вищого конституційного суду – донецький, Вищого адміністративного суду – донецький, Вищого господарського суду – донецький. І так далі по всіх гілках влади по всій вертикалі".
Гриценко вважає, що при всій повазі до шахтарського краю, Україна не така бідна. Є фахівці в інших регіонах країни. "Вже жартують, що бомжі по Донецьку і Єнакієву бояться ходити, бо їх хапають і відправляють на керівні посади, - додав Гриценко. - Це - неправильна кадрова політика"
. Інф. grytsenko.com.ua
 

PostHeaderIcon Керівники "Нашої України" звинувачують Ющенка у розкольницьких діях, – заява (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

   Politics
Не разом
Як уже повідомлялося, 26 січня 2013 року відбулося засідання Політичної Ради політичної партії "Наша Україна" за ініціативою Голови Політради партії Сергія Бондарчука. На засіданні, зокрема, прийнята спільна заява членів політради партії та керівників її обласних організацій. У заяві, як повідомляється на офіційному сайті партії razom.org.ua, засуджуються спроби В. Ющенка та його оточення розколоти політичну партію "Наша Україна" та уникнути відповідальності за результати парламентських виборів.  Повний текст заяви
 

PostHeaderIcon 28 січня 1992 року синьо-жовтий Державний Прапор затвердила Верховна Рада України

   History
Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України N 2067-XII від 28 січня 1992 р.
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Акт Соборності України 22 січня 1919 року проголошувався в Києві під жовто-синіми прапорами (жовта смуга, яка символізує сонячне сяйво, розміщена вгорі).
 

PostHeaderIcon The Next 5 Years the Czech Republic Will Be Ruled By Milos Zeman

   Politics
altЗеман виграв другий тур президентських виборів у Чехії
Після проведеного вчора голосування з виборів президента країни перемогу здобув екс-прем'єр-міністр Мілош Земан (фото - ЕРА). Результат переможця - 55% голосів. У суперника, Карла Шварценберга, лише 45%.
Земан очолить країну на найближчі 5 років. Серед передвиборчих тез нового президента можна виділити прагматичне економічне співробітництво з усіма цікавими для Чехії країнами, розвиток Чехії в рамках Євросоюзу та боротьбу з ісламським фундаменталізмом, який Земан називає "головною загрозою XXI століття".
  Інф. tsn.ua
 

PostHeaderIcon 27 січня - 174 роки з дня народження Павла Чубинського, автора слів Державного Гімну України

   Hot topic
Ще не вмерла України ні слава, ні воля!
Павло Платонович Чубинський – автор тексту українського національного гімну "Ще не вмерла Україна", відомий український поет, видатний етнограф, фольклорист, географ-краєзнавець - прожив усього 45 років.
Народився П.Чубинський на хуторі біля м. Борисполя Київської області 27 січня 1839 р. в небагатій дворянській родині. Навчався Павло Чубинський у другій Київській гімназії, а згодом у Петербурзькому університеті на юридичному факультеті. У студентські роки відзначавсь великою громадсько-політичною активністю, любив спілкуватися з селянами, у канікулярний час збирав етнографічний матеріал у Переяславі, Золотоноші та інших містах і селах.

 

PostHeaderIcon Unknown Artist Became the "Ukrainian Van Gogh" (PHOTOS + VIDEO)

   Culture and Spirituality
altЙому позаздрив би Пікассо
Картини художника десятки років припадали пилом на горищі покинутого будинку. Художники випадково наткнулися на полотна 80-річного нікому невідомого художника. І завмерли. Його картини виявилися шедеврами - такими як у Ван Гога і Сезанна. (Про митця - ВІДЕОСЮЖЕТ на stb.ua).
Розбите скло, напівзруйнована стіна і будинок, який ось-ось завалиться. Складно повірити, що в цьому будинку живе художник. Ще 30 років тому він жив як усі. Малював, влаштовував виставки, йому поети навіть вірші присвячували. Але в коло художників Леонід Литвин так і не увійшов. Його сільський імідж художникам не сподобався.
 

PostHeaderIcon "Ми - русичі!" - заявили козаки російського Невинномиська

   Civil Society
У ці дні у центрі небайдужої громадськості Росії та України опинилося невелике місто на Ставропіллі Невинномиськ. Воно було засноване запорізькими козаками, переселеними з волі Катерини П на Кубань, на день Покрова Пресвятої  Богородиці - 1 (14 за новим стилем) жовтня 1825 року. За роки панування царської та комуністичної імперій місцеве волелюбне козацтво зазнало чимало поневірянь. Влада постійно боролася з ним то шляхом "розкозачування", то голодоморами, то депортаціями на каторгу в Сибір. Але й понині дух козацької вольниці залишається тут високим. Це засвідчили й останні події.
 

PostHeaderIcon Янукович може і не потрапити у другий тур президентських виборів, - свободівець

   Politics
Сьогодні Янукович "стахановськими" темпами втрачає рейтинг, причому робить це набагато швидше, ніж навіть Ющенко 
Про це заявляє нардеп від ВО "Свобода" Андрій Мохник. Свободівець припустив, що Віктор Янукович може і не потрапити у другий тур виборів, тому що вже зараз втрачає довіру населення. Він розповів, що плани на президентські вибори "Свобода" обговорюватиме зі союзниками, але зараз це робити зарано.
"Ці питання (про вибори Президента України - ред.) є передчасними, маніпулятивними і відволікають увагу від того, що президентських виборів як таких може й не бути", - розповів представник "Свободи" Андрій Мохник в інтерв'ю "Главкому".
 

PostHeaderIcon У Києві з аншлагом пройшов творчий вечір Романа Коваля - номінанта на Шевченківську премію

   Culture and Spirituality
Вечір відбувся з нагоди висунення його книжки “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею” на Національну премію ім. Тараса Шевченка
Подія сталася 24 січня в Київському міському Будинку вчених. Її атмосферу змалював народний депутат України Олесь Доній. “Давно не бачив такого аншлагу! – сказав він. – Уже о 18.10 нас не хотіли впускати у будівлю, бо зал був переповнений. Потрапивши нарешті в Будинок вчених, виявилося, що десятки людей не впускають ще і до зали (бо там не тільки всі місця були зайняті, а народ вже “стояв на головах”). Можете уявити, навіть Степана Хмару не хотіли впускати! Вечір пройшов у кращих традиціях кінця вісімдесятих – в залі панувала атмосфера братерства, патріотизму і напівпідпільної фронди до існуючого режиму”.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні780
mod_vvisit_counterВчора4533
mod_vvisit_counterЦього тижня30780
mod_vvisit_counterМинулого тижня34425
mod_vvisit_counterЦього місяця90853
mod_vvisit_counterМинулого місяця150753
mod_vvisit_counterЗа весь час14346010